Коктейль "Космополітен"

Сьогодні важко собі уявити веселу вечірку, романтичний вечір або прості посиденьки" по душам "без високого витонченого келишок з яскравим п'янким напоєм. Наприклад - з" Космополітен ", який вже протягом десятка років міцно утримує свої лідируючі позиції серед алкогольних коктейлів. Крім того, що він дуже популярний, він ще й має не складний склад і простий у приготуванні, тому порадувати себе і подруг створеним в домашніх умовах коктейлем "Космополітен" цілком реально. А ми підкажемо в ам як це зробити, і тему для розмови під час "чаювання" підкинемо, а саме - історію його створення.


Історії коктейлю


Такий всіма улюблений коктейль "Космополітен", або як його ще називають "Космо", один з нечисленних відомих коктейлів з "туманним" минулим. і туман покриває якраз і час його створення, і самого творця напою. Тому найбільш прижилися на сьогодні можна назвати три версії створення цього коктейлю: • версія №1 (рекламна): вона стверджує, що батьком сучасного "Космо" став Дейл Де Грофф, який пр сто "підігнав" вже існуючий ще з початку минулого століття коктейль під рекламну кампанію горілки Absolut Citron. А до слави цей коктейль "Космополітен" привела Мадонна, яка з'явилася з ним в кадрі;
• версія №2 (Флоріди): згідно з цією версією, у цього коктейлю був не батько, а мати - Шеріл Кук, барвумен з невеликого містечка у Флориді.І приводом для створення алкогольного шедевра послужили її особисті спостереження за клієнтами бару, які, як їй здавалося, замовляли "Мартіні" тільки через презентабельності келиха. Шеріл ж вирішила придумати більш приємне на смак наповнення такого келиха, і десь в 80-х минулого століття на світ з'явився алкогольний коктейль "Космополітен". Але версія вийшла не міцною, оскільки він вже в 70-х був популярним серед відвідувачів гей-клубів;
• версія №3 (манхеттенська): тут творцем напою виступає Тобі Чеккіні, який дещо змінив "дітище" Кук. І саме його складу коктейлю "Космополітен" вважається еталонним, тобто горілка "Absolut Citron", лікер Cointreau, сік лайма і журавлина.
При цьому багато сходяться в тому, що вивела цей коктейль з темних просторів закритих вечірок на світло героїня популярного серіалу "Секс у великому місті" Керрі Бредшоу. І сталося це в кінці 90-х.
Класичний коктейль "Космополітен"


Немає особливого сенсу описувати всі смакові і презентаційні принади "Космо" - цей чудовий напій потрібно пробувати. Тому пропонуємо вам освоїти приготування коктейлю "Космополітен в класичному його варіанті і в домашніх умовах.
Необхідні інгредієнти (в співвідношенні):
- горілка зі смаком лимона - з частини
- свіжий сік лайма (можна замінити лимонним) - 0, 5 частини
- лікер апельсиновий Cointreau - 1 частина
- журавлинний сік - 2 частини
- лід
Спосіб приготування:
1. цей рецепт коктейлю "Космополітен" надзвичайно простий і передбачає просте змішання всіх складових в шейкері;
2. а вже з нього готовий напій переливається в охолоджений келих.
коктейлів "Космополітен" з журавлинною горілкою