Компот зі свіжих яблук і груш: покроковий фоторецепт

Зміст:
 • Як зварити компот зі свіжих груш і яблук

В кінці літа дозрівають яблука і груші, але, крім варення і джемів, з цих фруктів можна зварити дуже смачний напій, від якого без розуму дорослі і діти.

Компот зі свіжих яблук і груш відмінно втамовує спрагу і має приємний солодкуватий смак, що не може не сподобатися ласунам і прихильникам здорового харчування. Такий напій, зварений зі свіжих садових фруктів, набагато корисніше і смачніше різних покупних соків з магазину.

Як зварити компот зі свіжих груш і яблук

Компот

Зімфіра БуньковаСтатьі автора


Інгредієнти

 • Яблука - 500 г + -
 • Груші - 500 г + -
 • Цукор-пісок білий - 1 ст. + -
 • Вода - 3 л + -
Додати всі в список покупок Видалити всі зі списку покупокСпісок покупок

Приготування

ФУЛЛСАЙЗMEDIUM
 1. Що добре в приготуванні компоту з яблук і груш, так це те, що фрукти можна брати будь-які, навіть трохи зіпсовані. Тільки треба начисто вирізати зіпсовані місце, а вже потім сміливо класти фрукт в каструлю. Груші промити і розрізати на чотири частини, видаливши попередньо хвостики.

 2. Яблука теж промити і вирізати з них серцевину. Розрізати яблука на невеликі часточки. Ви запитаєте, чому ми у груш не видали серцевину?Тому що садові груші набагато ніжніше садових яблук, а отже - серцевина у груш повністю розвариться.

 3. Помістити підготовлені фрукти в каструлю.

 4. Залити каструлю холодною водою майже до самих бортів.

 5. Поставити каструлю з компотом з яблук і груш на середній вогонь і довести її до кипіння.

 6. Як тільки вміст каструлі закипить, треба додати цукор і продовжувати варити компот з яблук і груш вже на повільному вогні протягом 15 хвилин.

 7. Через зазначений час, компот з яблук і груш готовий. Зверніть увагу, що варити компот треба з відкритою кришкою.

 8. Подавати компот з яблук і груш найкраще охолодженим. Медовий аромат садових груш додасть компоту насичений аромат, який викличе апетит і у вас, і у ваших дітей.