Готуємо млинці з сиром - солоно-солодкі ласощі

Зміст:
  • Трохи історії
  • Млинці з сиром та родзинками

Ця страва готують на сніданок у багатьох сім'ях, не гріх його подати і до святкового столу. Взимку, коли так хочеться чогось ситного, без нього не обійтися, а в Сиропусний тиждень - це "цвях" кулінарної програми! Ми говоримо про млинці з сиром, рецепт яких ми розглянемо в декількох варіаціях, вивчимо секрети приготування тіста і начинки і станемо справжніми профі!

Смачні та ароматні рулетики-конвертики, всіма улюблені, ніколи не набридають, завжди тануть у роті - найочікуваніша частування Масляної!

Трохи історії

Прийнято вважати, що подарували світові млинці росіяни. Так, російська кухня дійсно дбайливо зберігає сотні рецептів цього незабутнього страви. Однак, якщо вірити археологам, задовго до настання нової ери єгиптяни вже пекли млинці. Правда, мали вони для представників древньої цивілізації не так кулінарне, скільки ритуальне значення. До речі, як і для слов'ян, наших прабатьків. Значно пізніше млинці перетворилися в один з головних символів Масляної, яким є і понині.

Отже, готувати млинці можна по-різному: заповнювати їх солодкою начинкою або ж класти всередину солону і навіть гостру начинку. Але класикою кулінарного жанру вважаються млинці з сиром, рецепт яких ми представляємо в декількох варіаціях (ох, і смачна темка!).

до змісту ↑

Млинці з сиром та родзинками