Кукурудза в мікрохвильовці

Зміст:
 • Поради кухарчуком
 • Як готувати кукурудзу без води
 • Ласощі в пакеті
 • Варена в мікрохвильовій печі кукурудза

Як правило , перекушування, які ми собі влаштовуємо протягом насиченого роботою і зустрічами дня, дуже калорійні і некорисні. Однак варена кукурузка, яку можна приготувати в домашніх мікрохвильовці навіть взимку по простому рецептом, - це повна протилежність! Всього кілька хвилин, і улюблені ласощі дітей і дорослих, яке ніколи не набридає, вже буде наповнювати кімнату спокусливими ароматами.

Звичайно, щоб радувати своїх домашніх річним частуванням в будь-який час року, потрібно мати цю найсвіжішу кукурудзу. У несезонний час знайти її досить важко, тому краще подбати про запаси заздалегідь і заморозити напівфабрикат.

Нам знадобиться:

 • Мікрохвильова піч.
 • Фарфорова тарілка.
 • Кукурудзяні качани в свіжому або замороженому вигляді.
 • Поліетиленовий пакет, сумісний з продуктами.
 • Сіль і інші спеції.

Власне, тепер - про те, як же готувати кукурудзу в мікрохвильовці, як і скільки потрібно варити цю золотисту красуню і чим заправляти.Відразу скажемо, що процес приготування гранично простий і не вимагає великих зусиль. З цим нехитрим, але дуже смачним справою впорається навіть дитина.

Поради кухарчуком

 • Кукурудза варитися в мікрохвильовці повинна саме в качанах;
 • Якщо готуємо без води, зелене листя знімати не треба - вони не дадуть соковитим зерняткам пересохнути;
 • Для варіння згодяться тільки молоді качани із зернятками в стадії молочної зрілості;
 • За один захід готуємо всього по 2-3 качана (при готуванні без води і пакета);
 • Потрібно строго стежити за часом: перетримаєте на 1 хвилину більше, і отримаємо муміфіковану кукурудзу;
 • Їсти приготовані в СВЧ качани потрібно відразу - полежавши, вони стануть занадто жорсткими.

Далі розглянемо кілька способів того, як можна зробити смачну кукурузку в мікрохвильовій печі

до змісту ↑

Як готувати кукурудзу без води

 1. Без природного відбору - нікуди. Нам знадобляться однакового розміру і зрілості кукурудзяні качани.
 2. Перш, ніж відправляти кукурудзу в мікрохвильовку, її потрібно гарненько вимити.
 3. Далі їй потрібно гарненько обсохнути, а не те грубка не прийме в своє нутро мокрий продукт. Якщо ще є час, можна дати качанів обсохнути природним чином, а якщо потрібно швидше, видалити вологу допоможуть рушники з целюлози.
 4. Обрізаємо кінчики зелених листочків і видаляємо "волоті";
 5. Беремо тарілку, кладемо на неї кукурудзу в качанах. Закриваємо дверку мікрохвильовій печі. Якщо її потужність - 1000 Вт, тоді годинник ставимо на 5 хвилин. Якщо піч слабший, час збільшуємо на 1-2 хвилини.
 6. Коли спрацює таймер, дістаємо практично готове ласощі, присаливаем його і, при бажанні, присмачуємо улюбленими спеціями, а можна - і маслом!
до змісту ↑

до змісту ↑

Ласощі в пакеті

Ще один рецепт приготування улюблених ласощів всієї родини - в спеціальному пакеті.

Підготовка кукурузки до відправки її в мікрохвильовку - що і в першому випадку, тобто миття і сушка. Далі кладемо її в пакет, туго-туго зав'язуємо і - туди ж, в грубку, хвилин на 6-7. Якщо гранична потужність агрегату 800 Вт, доведеться тримати її там все 10 хвилин. Далі дістаємо вкусняшку, розгортаємо, солимо-перчимо і - на тарілочку з блакитною (жовтого, червоного, золотистої) облямівкою.

до змісту ↑

Варена в мікрохвильовій печі кукурудза

І наостанок - про те, як і скільки варити кукурудзяні качани в СВЧ-печі. Потрібно сказати, що цей спосіб їх приготування найбільш наближений до класичного: такий же довгий, але зате природний. Так що - давайте запасемося терпінням.

 1. Мийка та сушка - традиційні.
 2. Далі беремо ємність, яка "дружить" з мікрохвильовкою, і поміщаємо туди стільки качанів, скільки влізе - тут обмеження недоречні.
 3. Заллємо їх водою і не забудемо закрити.
 4. Тепер - в піч! Потрібно встановити потужність - 700-800 Вт.
 5. Час варіння - три чверті години.
 6. Хоча б раз потрібно перевірити, чи вистачає всередині ємності води. Якщо замало, доливаємо і - знову в піч, щоб кукурудза "дійшла".

Що ж, тепер для нас - не секрет, як можна взимку зробити ароматну кукурузку і разом з її божественним ароматом повернути собі трохи літнього тепла, якого так не вистачає в холоду ...