Косметика для "бальзаківського віку"


Те, що добре в 18, через 20 років виглядає смішно. І, навпаки - юна дівчинка і виглядати має відповідно. Словом, кожному віку - своя одяг, зачіска і свій макіяж.
Як же за допомогою косметики, не вдаючись до салонним процедурам, "скинути" декілька років? Дуже просто. Почнемо з очей. Кола під очима ховаються за допомогою світлоповертального кошти, яке наноситься від внутрішнього кута по діагоналі вниз. Можна застосовувати також спеціальний маскує олівець, але не наносите під очі освітлюючі засіб. До речі, дрібні зморшки в будь-якому випадку зафарбовувати не треба, інакше вони заб'ються і додатково виділятися.
Тіні вибирайте жирні, які рівно лягають і завжди виглядають свіжо. Однак відмовтеся від тіней перламутрових - вони тільки підкреслять нерівності шкіри. Віддавайте перевагу матовим тіням. Що стосується колірної гами - нехай це будуть теплі відтінки - наприклад, персик або шампанське. А ось холодні кольори тільки підкреслять зморшки, тому ними користуватися не варто.
Надають вигляду свіжості і чітко окреслені брови. Підкресліть їх контур за допомогою олівця. Чи не голіть брови, що не малюйте їх однією лінією - це старить будь-яка особа. Лінія брів повинна бути м'якою, витонченої, трохи вище природної, тоншає до кінця. Візуально збільшити очі допоможуть нанесені під брови білі з перламутровим відтінком тіні.
В косметичці зрілої дами обов'язково повинні бути присутніми олівець і підводка.Вони допомагають зробити контур очі чіткішим, а також візуально збільшити обсяг вій. А ось туші повинно бути в міру. Використовуйте тільки якісну продукцію, щоб вона не скочувалася і не обсипалася. Нижні вії можна зовсім не фарбувати, а верхні - лише злегка.
А найголовніше - оптимізм, позитив, радість і променистий погляд, які змушують не звертати увагу на вік.