Визначення якісного червоного вина

Зміст:
  • Як визначити гарне червоне сухе вино в магазині
  • Як визначити хороше вино в келиху

Алкогольні напої присутні практично при кожному значному подію в житті людини і тільки від їх якості буде залежати - чи вдасться подч еркнуть його чи ні. Щоб не розчаруватися після відкриття пляшки, слід знати вже при покупці, як визначити хороше вино, на що потрібно звернути увагу, а також врахувати власні смакові переваги. Звичайно, є ряд класичних напоїв від перевірених марок, але якщо ви хочете спробувати щось новеньке, то наші поради будуть вам необхідні.

Як визначити гарне червоне сухе вино в магазині

Придбання алкоголю звичайною людиною найчастіше відбувається в простому супермаркеті під час покупки інших продуктів. Але навіть там немає гарантії, що ви заплатите за якісне вино, купивши його за досить високою ціною. Розглянемо докладніше, як визначити хороше вино по пляшці.

Вибираємо алкогольний напій

Вважається, що найменш схильна підробкам червоне сухе вино, так як в ньому відсутня цукор і його неможливо посилити будь-яким смаком, якщо виноматеріал був зіпсований в процесі виробництва. Сюди ж можна віднести і солодкі вина, в які важко додати консерванти.

Все полувіна найчастіше готуються з неякісної сировини. Такі напої не користуються великим попитом в виноробних країнах, так як там розуміють толк в цьому напої.Тому для застілля краще все ж брати сухе червоне.

Місце придбання і тара

Дуже важливу роль в придбанні якісного алкоголю грає місце продажу. Якщо ви вирішили зробити покупку в місцевому підвальчику, то годі й сподіватися на хороше вино. Навіть не тому, що там неможливо його знайти. Спочатку напій може бути і був хороший, але неправильні умови утримання, занадто низька або висока температура, неправильне положення дуже часто змінюють смак напою.

Щоб отримати саме те, що ви хочете, не полінуйтеся сходити в спеціалізований винний супермаркет або магазин, де дотримані всі правила зберігання. Важливий плюс подібних місць - досвідчені продавці підкажуть вам що взяти, якщо раптом ви розгубитеся.

Також важливо під час покупки звернути увагу на ємність, в якій знаходиться алкоголь. Звичайно, тара повинна бути скляною, особливо, якщо ви купуєте колекційне або марочне вино.

Молоде і недороге вино ще допускається зберігати в пластиковій тарі, але тільки за умови, що воно буде дуже швидко випито або використано в кулінарії. Неприпустима для хорошого вина і вигадлива вигнута пляшка. Зазвичай такий хід свідчить, що вміст набагато гірше зовнішньої упаковки.

Етикетка на пляшці

Якщо ви хочете знати, як визначити якість червоного сухого вина прямо в магазині, то зверніть увагу на етикетку, так як саме з неї можна дізнатися велику кількість інформації. Наприклад, на ній повинна бути обов'язково вказана країна, де було випущено вино, чітко прописаний виробник, а також зазначено рік врожаю винограду.

На хорошому вині завжди описаний сорт або сорти винограду, з якого вона зроблена.Однак купажовані напої можуть містити досить багато різних сортів, які просто можуть не поміститися на етикетці. Тому відсутність цих даних може і не вказувати на поганий напій.

Дуже важливим показником якісного вина є знак національного контролю якості, причому для кожної країни абревіатура буде своя. Звичайно, все запам'ятати досить складно і саме тому так важливо наявність професіонала, який зможе вам допомогти у виборі.

Цінова категорія напою

Великі цифри на ціннику - це не завжди показник високої якості алкоголю. Тут важливо дивитися на витримку вина, наприклад, молоді напої завжди дешевше марочних або колекційних. Також французьке вино або італійське відомої марки дорожче, ніж вироблене на просторах СНД.

до змісту ↑

Як визначити хороше вино в келиху

Але буває і так, що начебто ви і купили вино, але щось вам в ньому не подобається (адже насправді підробок навіть якісного алкоголю досить багато ). Тоді слід перевірити вино вже в бокалі. Існує чимало тестів, які можна виконати в домашніх умовах.

Отже, розглянемо, як визначити якість червоного вина, налив його в келих.

Як визначити справжнє червоне вино за допомогою гліцерину

Візьміть келих, налийте в нього близько ста мілілітрів вина і двадцять мілілітрів гліцерину. Якщо все залишилося як і раніше і напій не змінив колір, то він має досить високу якість. Ненатуральний продукт, реагуючи з гліцерином, змінить свій колір на жовтий, фіолетовий або червоний.

Як визначити якісне червоне вино з'єднавши його з водою

Досить простий і ефективний спосіб, який покаже якість придбаного вами алкоголю.Візьміть невеликий пухирець і налийте в нього трохи вина. Заздалегідь приготуйте підходить за розмірами посудину з водою. Закрийте пляшечку з вином пальцем, в такому положенні опустіть у воду і приберіть палець.

Якщо вино досить високої якості, то воно ніколи не змішається з водою. Неякісний напій з'єднається з рідиною досить швидко.

Як визначити гарне червоне вино просто спробувавши його

Звичайно, зараз у продажу досить багато напоїв, яким покращують смакові характеристики шляхом додавання консервантів. Однак якісне вино ніколи не буде віддавати спиртом - ні смаком, ні запахом.

Пробка - показник якості напою

Як тільки ви відкрили пляшку, відразу понюхайте пробку. Це може відразу розповісти про якість вина. Якщо ви відчули затхлий і неприємний запах, то вино краще не пити, так як воно або остаточно зіпсувався, або його якість на дуже низькому рівні.

Також розгляньте саму пробку. Якщо вона виготовлена ​​з дерева, то після вилучення з горлечка вона повинна залишитися цілою, а не розпастися прямо на штопор. В останньому випадку можна говорити про недотримання правил зберігання вина, так як пробка пересохла і покришилася. Те ж саме можна сказати і в разі, якщо пробка протікає.

Якщо ж напій закупорений пластикової пробкою, то вино має бути недорогим і не призначеним для тривалого зберігання. У марочних і колекційних напоях такої пробки бути не повинно, в іншому випадку, це може бути дуже неякісної підробкою.

Тепер ви знаєте, як визначити хороше і якісне вино, щоб не розчаруватися самому і не пригостити таким напоєм гостей. Саме тому, якщо ви подаєте вино до столу, то відкрийте пляшку заздалегідь, щоб переконатися в тому, що алкоголь обраний правильно і його смакові якості вас задовольняють.