Дієта для схуднення живота


Плоский живіт - мрія багатьох жінок. Заради цієї мети вони експериментують з різними системами харчування, постійно змінюючи дієти - і в підсумку, як правило, залишаються розчарованими. Адже будь-яка дієта для живота передбачає не тільки певний тип харчування, але і обов'язково - фізичні вправи. Тому назвати її "дієтою для ледачих" ніяк не можна.
Втім, і дієтою в звичному сенсі цього слова назвати важко. Швидше, це рекомендований спосіб життя: поєднання правильного харчування і доступних фізичних вправ. Дієта для живота не передбачає певний курс на короткий термін - дотримуватися її рекомендується всім, хто хоче добре виглядати.
Справа в тому, що для красивих форм недостатньо обмежити себе в харчуванні. Плоский живіт - це, в першу чергу, підтягнуті і натреновані м'язи. Тому в рамках дієти для живота обов'язково рекомендується виконувати фізичні вправи:
1. Сядьте на стілець, тримайте спину прямо. Підніміть ноги, поверніть їх управо і вліво. Почніть з декількох повторень, поступово збільшуючи їх число.
2. Сидячи на стільці, посуньте коліна і напружте м'язи живота. Витягнувши руки вперед, намагайтеся торкнутися ними підлоги.
3. Лежачи на спині, схрестивши руки за головою. Намагайтеся відірвати від підлоги плечі і груди на видиху, на вдиху - опускайтеся. Ноги не піднімайте!
4. Дуже корисні вправи - із застосуванням хула хупа.Купуйте такий обруч і крутите його щодня - результат помітите скоро.
Отже, щоденні вправи - обов'язкова умова ефективності. Але не забувайте і про рекомендації по харчуванню. Приймайте їжу регулярно і невеликими порціями. Відмовтеся від жирного, солодкого, солоного, гострого. Пийте більше рідини - води або зеленого чаю без цукру (його можна замінити медом). Не влаштовуйте довгих перерв в їжі, оптимально - 3-4 години. І, нарешті, їжте більше овочів, які ще й сприяють очищенню організму.
Як бачите, ця дієта не відноситься до швидких, для досягнення результату доведеться попітніти. Але нагородою за старання буде гарний плоский живіт, захоплені погляди, і найголовніше - все це без шкоди здоров'ю.