Вправи, які спалюють калорії більше, ніж біг

Незважаючи на всі зазначені переваги бігу - спалювання калорій, зниження стресу і підвищення витривалості. Цей вид тренувань є аж ніяк не найулюбленішим заняттям кожного.

Під час бігу в середньому темпі, ви можете спалити всього 10 калорій в хвилину. Виявляється, є багато тренувань, які витрачають енергію набагато більше, ніж на біговій доріжці.

Наприклад, ці 10 вправ, спалюють більше калорій, ніж біг на доріжці. Читайте і вибирайте вподобаний.

Зміст

 • 1 Кроссфіт з гирями
 • 2 Віджимання
 • 3 Стрибки через скакалку
 • 4 Битва канатів
 • 5 Піші прогулянки в гору з вантажем
 • 6 Танці
 • 7 Скелелазіння
 • 8 Катання на роликах
 • 9 Гребля
 • 10 Бокс

Кроссфіт з гирями

Ця вправа не тільки для чоловіків. З невеликою вагою амплітудні махи гирями відмінно підходять для спалювання калорій і створення витонченою фігури. Навантаження йде на сідничні м'язи, задню поверхню стегна і поперек. Також воно добре в зміцненні м'язів преса.

Встаньте прямо, ноги трохи ширше плечей. Візьміться за ручку гирі обома руками, руки перед собою, долоні звернені всередину. Сідайте, зберігаючи груди і спину прямою. У приседе гиря знаходиться між ніг, розгинаючись - снаряд повинен бути попереду на витягнутих руках, паралельно грудей.

Віджимання

Це супер-ефективний спосіб опрацювати все тіло і зменшити зайвий жир. Це вибуховий рух серцево-судинної системи, яке тонізує ваші м'язи з голови до ніг.

Якщо ви новачок, то почніть з звичайних віджимань. Для просунутих пропонують техніку Бурпі. Вона поєднує присед і віджимання від підлоги, знову присед і підйом.

Стрибки через скакалку

Просто і знайоме з дитинства веселе вправу. Стрибки зі скакалкою не тільки збільшать пульс для інтенсивного спалювання калорій. А також поліпшать рівновагу і координацію, плюс корисна кардіо-навантаження.

При помірній тренуванні спалюється близько 13 калорій в хвилину. Цей рух також добре для тонізації м'язів плечового пояса і всього тіла.

Битва канатів

З цими спеціальними мотузками в середньому витрачається 10. 5 калорій в хвилину. Вибуховою прилив адреналіну і навантаження на все тіло. І не думайте, що цю вправу тільки для чоловіків.

СЕКРЕТИ СТРУНКОЮ ФІГУРИ

  Прогулянки в гору з вантажем

  Ви знаєте, як важко це може бути ходьба вгору по похилій поверхні або гірка, але вона стає ще складніше, коли ви тягнете зайву вагу. Це тренування є економічно ефективним, оскільки все, що вам потрібно зробити, це заповнити великий міцний рюкзак, візьміть друзів і відправитися в похід. Ви будете спалювати до 415 калорій на годину при середньому темпі ходьби.

  Танці

  Спалюють до 443 калорії на годину. Наступного разу скажіть "так", коли вас запросять на тренування. Однією з найвеселіших і енергійних є зумба для схуднення. Ці заводні вправи можна виконувати і вдома. Досить тільки надіти кросівки і звільнити місце.

  Скелелазіння

  Якщо ви хочете підвищити тонус вашого тіла, то це тренування для вас. Тут ви можете розраховувати на спалювання до 455 калорій на годину. Знайдіть у вашому місті скалодром і вперед на пробну тренування.Якщо хочете знижку на заняття, то пропоную подивитися на сайтах Бігліон і КупіКупон.

  Катання на роликах

  Це не тільки цікаве проведення часу, але і відмінна альтернатива бігу. Заняття ефективно тонізують м'язи стегон і сідниць. За годину занять ви навіть не помітите як важко ви працюєте.

  Гребля

  Навіть якщо ви сидите на тренажері, це тренування спалює калорій- від 500 на годину! Це робить таке тренування однієї з найбільш інтенсивних і ефективних. Гребля тонізує не тільки м'язи ніг, спини, але і верхньої частини тіла. Детальніше читайте в статті "гребний тренажер для дому".

  Бокс

  Одягнувши рукавички в спортзалі ви станете схожі не тільки на героїню "Крихітка на мільйон". У короткі терміни ви досягнете ідеальної фігури. Середня боксерська сесія спалює близько 727 калорій на годину. Як вам таке?