Модні тенденції наступаючого літа


З приходом тепла і сонця завжди хочеться виглядати молодо, свіжо і ... якось по-новому. Як це зробити без серйозного збитку для гаманця? Пропонуємо вам універсальні рецепти, які дозволять завжди бути на висоті!
Отже, позначимо основні напрямки літньої моди цього сезону:
Макіяж.
Як ніколи актуальний стиль "Ньюд" - мінімум косметики. Оптимальне поєднання - неяскраві губи, злегка відтіняють пастельними тонами очі, хороший дорогий тональний крем. Причому ці рекомендації актуальні навіть для вечора. Трохи яскравіше помада, якісна туш - ось і все, що відрізняє денний макіяж від вечірнього.
Колірна гамма
Знову актуальне загар, який, згідно з твердженнями стилістів, прекрасно поєднується з морської гамою і золотом. Тому з першими променями сонця рекомендуємо вам надіти одяг бірюзового, синього, фіолетового, блакитного відтінків, а також тонкі золоті прикраси.
Зачіска.
Важкі волосся, рівний зріз і ніякої филировки - така зачіска вимагає щоденної наполегливої ​​турботи, але краса того варте!
Одяг
Що летять, легкі, м'які силуети, туніки, сукні балони і фасони з заниженою талією - в такому одязі ви будете просто карколомні! Улюблені ігри для дівчаток - масивні, важкі прикраси - прибираємо до кращих часів і носимо тонкі, довгі, витончені намиста.
Духи
Важкі, пряні, екзотичні аромати - не в моді.Щось легке, свіже - такий девіз всього образу літа - 2010 року, в тому числі і духів.
В гонитві за модою не забудьте про головне: упевненість в собі, легка хода, відкритий погляд і посмішка прикрашають жінку краще, ніж всі модні бренди, разом узяті.