Феншуй навколо ялинки


Правила та прикмети, пов'язані із зустріччю Нового року, зазвичай свято дотримуються. Адже ми віримо, що найближчі 12 місяців пройдуть саме так, як і чарівна ніч. Пропонуємо кілька порад китайської практики феншуй по організації простору і оздобленню будинку в цю ніч - щоб він був відкритий для багатства і удачі.
Один з найголовніших атрибутів свята - звичайно, ялинка. Як ви наряджає її? Старовинними вінтажними іграшками або сучасними лаконічними одноколірними кульками? Віддаєте перевагу ви блискуче диво в вогнях або більше зелені і мінімум гірлянд? Феншуй радить почати прикрашання ялинки з вибору її правильного розташування. Це повинна бути південно-східна частина будинку - в такому випадку ялинка перетвориться на своєрідне "грошове дерево" і стане магнітом для багатства. Нарядити таку ялинку потрібно срібними кулями.
Інший варіант - яскраво-червоні кулі та гірлянди на ялинці, розташованої в південній частині кімнати. Подібне містечко для лісової красуні варто підшукати всім, хто піклується про власну репутацію і цінує громадську думку. А поставивши ялинку на сході, ви привернете в дім здоров'я для своїх близьких, адже в такому положенні, згідно з фен-шуй, вона перетвориться в "древо життя".
А тепер починаємо наряджати ялинку. Якщо ви самотні і в наступаючому році мрієте зустріти свою половинку, вибирайте для прикраси парні іграшки червоних і рожевих тонів - древні мудреці були впевнені, що саме цей колір "відповідає" за увагу протилежної статі.Інший варіант - визначити, де в квартирі знаходиться південно-західна частина і встановити там палаючу свічку. Сюди ж можна помістити статуетку, яка зображує пару (необов'язково людей, це можуть бути і тварини).
Якщо ж в особистому житті все в порядку - задумайтеся про фінансове благополуччя. Для його залучення потрібно по можливості активізувати дальній лівий кут напроти входу в будинок. Помістіть туди прикраси у вигляді золотавих або сріблястих кольорів або монет. Причому чим більше вони будуть, тим більша ймовірність досягнення фінансової стабільності.
Ручки вікна чи двері рекомендується прикрасити дзвіночками, адже саме вони притягують в будинок позитивну енергетику, якщо вірити вченню феншуй. А для залучення грошей можна купити (або зшити) червоний мішечок, в нього покласти кілька монеток і прибрати в місце, де зберігаються крупи. А ще краще - закопати "скарб" в банку з рисом, щоб дістати його в кінці року і витратити на благородну справу. Якщо повторювати подібний ритуал щорічно, сімейний бюджет буде міцним і стабільним.