Меблі для дитячої


Новонароджений малюк, як правило, живе в кімнаті з батьками. Але вже на другому році життя ви можете підготувати для нього власну кімнату, в якій спочатку він буде просто грати, а потім дитяча стане і особистої спальнею. Ця кімната обов'язково повинна бути світлою і затишною.
Малюкові потрібно багато місця. Щоб заощадити простір, обладнайте кімнату шафами-купе, вбудованими шафами, а також підвісними поличками для іграшок і книг.
Безпека є одним з найважливіших критеріїв при виборі меблів для дитячої кімнати. Наприклад, при покупці двох'ярусної ліжка зверніть увагу на наявність спеціальних бортиків. Металеві куточки і інша фурнітура повинні бути замінені на пластик. Гострі кути повинні бути закруглені або закриті силіконовими накладками.
Меблі повинні бути міцною і стійкою, все гвинтики повинні бути глибоко "втоплені" і зверху закриті спеціальними заглушками. Від скляних дверей і дзеркал в дитячій краще відмовитися.
Меблі також повинні бути функціональними. Нехай речі "ростуть" разом з дитиною. Наприклад, комод з відкидною пеленальной дошкою з часом може перетворитися на звичайний речовий комод, на який зверху можна поставити, наприклад, телевізор або магнітофон. Простір зекономлено!
Якщо у вас двоє малюків, а кожному надати по кімнаті ви не можете, обов'язково організуйте для кожного - особистий простір: якийсь куточок, тумбочку, письмовий стіл, який малюк зможе назвати тільки своїм.Нехай дітки обставлять свої куточки так, як буде їм зручно.
Особливі вимоги пред'являють батьки до матеріалів, використовуваних для виготовлення дитячих меблів. Вони обов'язково повинні бути екологічними. Підійдуть МДФ і ДСП класу С1. Відмінний варіант - меблі з масиву дерева. Її легко мити. Для виготовлення дитячих меблів підійдуть такі види деревини, як вільха, ясен, клен, береза, бук. А ось сосна не рекомендується, ця деревина дуже м'яка, і на ній залишаються сліди навіть від незначних механічних пошкоджень.