Загальні правила приготування рисової каші


Розглянемо правила, які, вчать, як зварити рисову кашу:

 1. Каша готується з круглого рису, що володіє в'язкістю і клейкістю.
 2. Крупу перебирають для позбавлення від сміття.
 3. Рис промивають двічі. Для цієї операції використовується спочатку вода, трохи нагріта, а потім більш гаряча. Перша промивка очищає крупу від крохмалю, в друга - від жиру, що з'явився на зернах при зберіганні.
 4. На одну частину рису береться дві частини води.
 5. Готовність визначається по розбухання зерен.
 6. Стандартний гранований стакан і кухонні ваги служать мірою для визначення необхідної кількості інгредієнтів.
 7. Спеції та сіль беруться за смаком.

Види каш з рису

 1. Рецепт, про те, як варити рисову кашу на молоці, є найпопулярнішим серед всіх способів варіння каші. Один стакан рису заливають молоком (4 склянки).
  В закипілої воді рис вариться приблизно одну шосту години. Готовність визначається по загусанню каші. При варінні треба її періодично помішувати.
 2. Рисова каша, яка вариться разом з гарбузом, має солодкий і оригінальним смаком. На третю частину кілограма рису беруть третю частину кілограма гарбуза, дві склянки молока. Гарбуз ріжуть на маленькі шматочки, заливають молоком і варять разом з рисом не більше однієї шостої години. У цьому випадку не варто проявляти занепокоєння про те, як варити рисову кашу, відповідно до рецепту.Цілком можливо взяти гарбуза більше або менше, ніж наказує рецепт. Для розведення загусла каші використовують гаряче молоко.
 3. Рецепт рисової каші, до складу якої входять сухофрукти, дарує блюдо, улюблене дітьми за його солодкий смак, хоча цукор в нього при варінні не додають. Солодкий смак, рисова каша, рецепт якої наводиться, отримує від різноманітних сухофруктів, що входять до її складу.
Розглянемо більш детально, як варити рисову кашу в цьому випадку:
 1. Рисова крупа промивається, як описано раніше.
 2. В окропі її варять протягом однієї шостої години.
 3. В закритій ємності рис млоять такий же час.
 4. Сухофрукти роздрібнюють в блендері або вручну і укладають в ємність.
 5. Додають в ємність розтоплене вершкове масло.
 6. На повільному вогні домагаються м'якості сухофруктів.
 7. Вливають дві склянки окропу і мед.
 8. Варять, приблизно, одну шосту години.

Підливка для рису готова. Рис розкладають по тарілках, заливають його підливою, посипають подрібненими горіхами.

 1. Каша з овочами. Промитий рис запарюють окропом і наполягають чверть години. Овочі - стакан горошку, дві цибулини і морквина, подрібнені в блендері, укладають на сковорідку з олією, додають трохи води і пропарюють під кришкою. На дно сотейника поміщають овочі, зверху - рис і заливають все окропом. Млоять на тихому вогні, до поглинання рисом вологи. Розглянутими способами вміння, яке у тому, як готувати рисову кашу, звичайно, не вичерпується.

Існує ще безліч способів, навчальних, як готувати рисову кашу. Готують цю кашу з томатом і сиром, полуницею, хурмою, яблуками, вишнею і навіть з філе індички і брокколі. Але якою б рецепт не був використаний для приготування цієї страви, воно завжди подарує людині тілесну і духовну бадьорість.