Клеєні лимонні коржики

На дошку насипати борошно, цукор з розпушувачем, додати сіль, ва-нільний цукор, терту лимонну цедру і лимонний сік, нарубані масло або жир, жовтки і вимісити тісто до гладкості. Помістити його в холод для застигання. Потім тісто ще раз вимісити, і зробити це якомога швидше, щоб за час замісу воно не стало занадто м'яким. Розкачати в пласт товщиною близько 3 мм і виїмкою вирізати кружки. Половину з них укласти на деко, а в Др1 / 2ой половині чистим наперстком або невеликий трубочкою видавити КР1 / 2лие від-верстия, обидва види гуртків спекти. (Тісто в обрізаннях при повторному замісі з борошном стане крутим, тому треба додати трохи води, щоб тісто стало м'якше і при розкачування не розсипалося.) Мета-ні гуртки (з першої половини) намазати гарячим смородиновим або малиновим повидлом і приліпити до них зверху гуртки з вічком. Гуртки з вічком відразу після випічки обваляти в ванільному цукрі тільки однієї верхньої стороною і лише після цього приліпити їх до нижніх гурткам з повидлом.
На верхньому гуртку гладкою фігурної трубочкою можна видавити поруч два очка (котячі очі) або видавити три отвори тре-1 / 2ольніком.
Продукти:
370 г борошна, 180 г вершкового масла або жиру, 180 г цукру, ванільний цукор, 1 ще-потка солі, 1/2 пакетика розпушувача ті-ста, сік і цедра 1 дрібного лимона, 3 жовтки , порічкове або малинове повидло для склеювання печива.