Зелений чай з медом: користь і шкода, рецепти, застосування для схуднення

Схуднення на 30 кг за 2 тижні! Дієта для самих ледачих ...
Рецепти фруктового салату з йогуртом, візьміть на замітку ці корисні смакоту.

Калорійність і застосування

Так як калорійність сьогоднішнього напою всього 30 ккал / 100 г - його дуже люблять люди, які сидять на дієті. Він втамовує голод, а за рахунок меду напій ще і солодкий. Смакота!

Але якщо ви не з тих, у кого хороша сила волі, то можете влаштувати собі всього один розвантажувальний день. Що це означає? Це означає, що протягом цілого дня ви будете вживати тільки зелений чай з медом кожен раз, коли вам захочеться чогось з'їсти.

Також дуже популярна монодієта з додаванням даного напою. Це дієта, під час якої ви вживаєте лише один продукт з додаванням медового чаю. Тобто, наприклад, тільки яблука або гречка, або кефір або будь-який інший продукт, який призначений дієтою.

Чай іноді вживають і замість вечері. Але якщо ви зібралися вживати напій таким методом, то не наполягайте його занадто довго, щоб чай не вийшов міцним, інакше буде складно заснути.І пити такий чай потрібно хоча б за дві години до сну.

Протипоказання до вживання

Такий чай не рекомендують пити вагітним жінкам і, звичайно, годуючим мамам. Пити його не заборонено, але робити це потрібно дуже обережно. Організм накопичує алергени, що може погано позначитися на майбутню дитину. Тому ми рекомендуємо відмовитися від напою хоча б на деякий час.

Якщо у вас є виразка або гастрит, то вам теж краще відмовитися від чаю. І також при високій температурі тіла. Напій посилює циркуляцію крові, а при хворобі це може погано закінчиться.

Звичайно, людям з цукровим діабетом краще проконсультуватися з лікарем, перш ніж пити такий чай, як і людям з серцевими захворюваннями. Якщо ви приймаєте медикаменти, які розріджують кров, то вам теж спочатку треба поговорити з фахівцем.

Зелений чай з медом принесе вам не тільки користь, але і задоволення, адже це дуже смачно, солодко, а також дає енергію. Хіба це не унікальний напій? Готуйте його не тільки собі, а й своїм рідним, їм сподобається!