Домашній манікюр


Як жінки зазвичай фарбують нігті в домашніх умовах? Традиційна послідовність дій - зняти лак спеціальним засобом, відсунути кутикулу і відразу ж нанести новий шар лаку. Тим часом, манікюр - це ціле мистецтво, яке потребує серйозного підходу.
На початку процедури - очищення рук, причому не тільки нігтів, але і самих пальчиків. Після цього на чисті нігтики обов'язково повинна наноситися основа, оскільки саме вона дозволить лаку лягти рівно і протриматися довго. А якщо вона має лікувальні властивості (такі зазвичай продаються в аптеках), то за допомогою основи для манікюру ви зможете не тільки зробити нігті красивими і акуратними, а й зміцнити їх.
Рецепти нанесення лаку також вельми вигадливі. Так, наприклад, перш ніж фарбувати нігті, тюбик потрібно зігріти в долонях і струснути, домагаючись однорідності. Фарбувати потрібно починати з мізинця, занурюючи пензлик повністю, а потім злегка обтираючи її об край тюбика. Обов'язковий другий шар - тільки таким чином можна отримати чистий колір і уникнути розлучень. А ось вже потім є сенс нанести спеціальний закріплювач для довговічності і особливого блиску манікюру.
Сушити нігті потрібно довго, однак прискорити цей процес можна, якщо занурити кінчики пальців на кілька секунд в холодну воду. Крім того, сьогодні можна придбати спеціальну рідину, яка сприяє швидкому висиханню. Останній штрих - видалення надлишків лаку з пальців.Зробити це акуратно допоможе зубочистка з намотаною на неї ваткою і рідина для зняття лаку.
Особливі умови потрібно дотримуватися, якщо манікюр робиться на короткі нігті. Наприклад, фарбують їх виключно дуже рідким лаком, без найменших ознак загустіння. Крім того, краще уникати яскравих відтінків, краще вибирати лаки прозорі і пастельні. Якщо залишити тонкі незафарбовані смужки з боків нігтя, він візуально буде здаватися витонченіше і довше.