Скільки хвилин варити перепелині яйця круто

100% результат!
Спробуйте приготувати пиріг з полуницею. Ми підготували непогану добірку рецептів з пісочного, заливного або листкового тіста.

Як домогтися легкої очищення шкаралупи

Яйця, зварені круто, та й іншим способом, важко чистити.Вони маленькі і постійно вислизають з рук. Існує невеликий секрет, який дозволяє чистити шкаралупу легше. Все, що потрібно це після варіння акуратно злити гарячу воду і залити холодну. Яйця перепелів повинні охолонути, потім їх буде легше відчистити від шкаралупи.

Секрети приготування

В приготуванні будь-якої страви існують невеликі секрети і хитрості, що дозволяють спростити процес:

Перепелині яйця, на відміну від курячих, не тріскаються від перепадів температури, тому їх можна сміливо закидати в киплячу воду;

  1. Щоб домогтися кращого смаку і зберегти всі корисні властивості, потрібно точно дотримуватися рекомендацій щодо часу приготування. Не можна піддавати продукт тривалій термічній обробці, чим довше яйця знаходяться в окропі, тим гірше;
  2. Незважаючи на те, що ці продукти не тріскаються від перепадів, рекомендується перед варінням дістати їх з холодильника і прогріти до нормальної температури.
Існує міф, що переспівав не хворіє сальмонелою, а значить, яйця можна їсти в сирому вигляді, не боячись захворіти. Це не так. Завжди про це пам'ятаєте!