Як готувати лагман з яловичини в домашніх умовах

100% результат!
Якщо тісто не витягується, а рветься, значить, воно ще не готове.Його потрібно відбити об стіл і на чверть години забути про нього, після можна знову приступати до витягування.

Для тесту на локшину потрібно використовувати борошно, яка була виготовлена ​​з пшениці твердих сортів. Можна змішати пшеничне борошно вищого і другого сорту з рисовим борошном.

Готова відварна локшина повинна бути пружною, але не жорсткою, тому її не можна переварювати, щоб готову страву не перетворилося в кашу.

Єдиного переліку овочів, які використовуються в приготуванні ваджи, не існує. Кожна господиня в домашніх умовах може додавати в соус будь-які овочі, які знайдуться в її холодильники. Єдине обмеження - сполучуваність овочів між собою.

Спосіб нарізки овочів може бути будь-яким, але бажано щоб всі овочі були нарізані одним і тим же способом, наприклад, кубиками.

При приготуванні соусу потрібно стежити, щоб овочі не підгоріли. Уникнути цього можна долив трохи водички до овочів. З цієї ж причини каструля з товстими стінками або казан - ідеальна посуд для приготування лагмана.

Лагман з яловичини можна подавати в плоских або полупорціонная тарілках. Його подають в піалах або глибоких супових тарілках.