Як приготувати торт у вигляді "Кіндер-сюрпризу" своїми руками

Схуднення на 30 кг за 2 тижні! Дієта для самих ледачих ...
пластинки кіндер-шоколаду (для невеликого торта потрібно 15-20 шт.);

кілька "Кіндер-сюрпризів";
  • цукерки;
  • 2 набору картону: кольоровий і білий;
  • тонка аптечна гумка, простий олівець, лінійка, ножиці, клей ПВА або гарячий пістолет.
  • Крім цього, можуть знадобитися додаткові елементи декору: намиста, стрічки, паперові квіти, мережива. Вибір залежить лише відмінною фантазії і натхнення. Калорійність торта дуже висока, але шоколадки кіндер створені спеціально для дітей, містять молоко, кальцій і вітаміни.

Представляємо докладний майстер-клас. Для визначення діаметра торта потрібно щільно викласти все шоколадки в одну лінію, підклавши під них аркуш цупкого паперу. Тепер слід окреслити олівцем вийшов прямокутний ряд. З нижньої і лівої сторони додають припуски по 2 см для склеювання. Довгий припуск розкреслюють на зубчики. Залишається вирізати шаблон.

Заготівля склеюється у вигляді циліндра. Зубчики загинають всередину або назовні, щоб була можливість приклеїти їх до основи. Отриманий циліндр ставиться на картон, обводиться олівцем. Отриманий коло потрібно збільшити в діаметрі на пару сантиметрів і вирізати.

Знадобиться клей ПВА. Циліндр встановлюється на коло-підкладку зубчиками вниз. Вони можуть бути загнуті в будь-яку сторону, це не важливо. Заготівлю потрібно приклеїти строго по центру, просушити. Після цього на циліндр надівається аптечна гумка. Під неї потрібно просовувати шоколадки, ставлячи їх передньою частиною назовні. Солодощі повинні стояти щільно, точно по периметру кола. Якщо не хочеться приклеювати шоколадки до основи конструкції, то можна обв'язати їх красивою стрічкою навколо.

Кришка для торта робиться з щільного картону. Диск вирізують меншого розміру, ніж кругла підкладка в підставі конструкції. Зверху кришка повинна мати ободок шириною в пару сантиметрів. Роблять його так само, як і циліндр, фіксуючи до кришки за допомогою загнутих зубчиків і клею.

Найцікавіший етап приготування - наповнення і прикраса отриманого торта. Кришку можна задекорувати фольгою, кольоровим папером, тканиною, мереживом, бантами з стрічок. У неї також можна укласти цукерки або яйця "Кіндер-сюрприз". Внутрішня частина торта може бути наповнена яйцями "Кіндер-сюрприз", цукерками, цукатами. Шоколадні яйця з сюрпризами певної серії, що подобається дитині, стануть прекрасним подарунком.

Якщо малюк не досяг 2-річного віку, то потрібно використовувати мінімум мішури і декору, щоб дитина не пробував їх на смак. Торт "Кіндер-сюрприз" завжди урочистий і барвистий. Такий подарунок порадує не тільки дитини, але і дорослого. Він може бути будь-якого розміру і буде доречний для будь-якого свята.