Як приготувати курку з овочами в мультиварці

100% результат!
Для початку необхідно промити тушку курки і обробити на шматки. Майте на увазі, чим дрібніше ви її наріжете, тим легше буде закладати інгредієнт в мультиварку, а значить і блюдо приготується набагато краще. Далі необхідно встановити режим "Жарка" а в графі продукт "М'ясо" і протягом 5 хвилин розігрівати масло. Викласти шматочки курки і обсмажувати 30 хвилин, іноді перемішуючи;
  1. Поки м'ясної інгредієнт піддається термічній обробці саме час приступити до нарізки овочів. Цибулини нашаткувати, томати нарізати кубиками середнього розміру при цьому шкірку можна залишити. Але якщо хтось не сприймає наявності томатних шкурок в їжі, то продукт потрібно обдати окропом і видалити шкірку. Зелень з часником дрібно порубати;
  2. Через півгодини самий час відправити до м'яса цибулю, щоб обсмажити його до золотистої скоринки і виникнення характерного аромату. Через 5-7 хвилин відправити до м'яса томати, часник і влити вино;
  3. На цьому ж етапі режим потрібно переключити на "Гасіння", а таймер встановити рівно на 1 годину. За 10-15 хвилин до закінчення процесу приготування потрібно посолити блюдо, приправити і посипати зеленню.Для підсилення смаку і надання справжнього грузинського колориту бажано використовувати кінзу.
Рекомендація: наявність у страві провина не робить його забороненим для дітей, так як "градуси" алкогольного напою повністю випаровуються під час гасіння. А ось кількість часнику і перцю рекомендується зменшити.

Кулінарні поради з приготування

Коли мова стосується загальних рекомендацій в приготуванні курки, багато кулінарів відзначають, що для гасіння тушка не повинна бути худою і синюшної. Ідеальним вибором в цьому випадку стане молода тушка (до 1 року) вагою до 1, 5 кг. Відтінок м'яса повинен бути приємного світло-рожевого кольору

Для гасіння підійде ціла курка, яку до приготування необхідно попередньо обробити на невеликі шматочки. Однак найбільш приємні з точки зору кулінарії, ті частини тушки, які вказані в рецепті.

Найчастіше - це відсортоване філе. З цією метою віддавайте перевагу грудях, але майте на увазі, що страва вийде більш дієтичне.

М'ясо курки для приготування з овочами в мультиварці купуйте охолоджене, але ніяк не заморожене. Якщо з якихось причин придбали заморожений продукт, то ні в якому разі не розморожувати його в СВЧ-печі.

В іншому випадку УФ-промені зашкодять ніжну структуру курячого м'яса. Тому, коли плануєте готування на вечір, викладіть тушку з ранку і помістіть її на саму нижню полицю холодильника.

Якщо все ж забули заздалегідь викласти продукт, а час приготування підтискає, то обдайте м'ясо струменем холодної води.