Як приготувати медальйони зі свинини

100% результат!
М'ясо нарізати шматочками товщиною 1, 5 см. Більше не варто, оскільки інакше м'ясо недостатньо промаринуется і просочиться соком ананаса;
  1. Заготовки трохи відбити, посолити і поперчити, викласти в форму для запікання;
  2. На кожен медальйон викласти зверху по кружечку ананаса;
  3. Сир потерти на дрібну тертку і посипати їм м'ясо;
  4. Форму для випічки з м'ясом відправити в розігріту до 200 ° С духовку на 40-50 хвилин.
Кулінарні підказки

Медальйони зі свинини хоч і вважаються досить простим стравою, а й їх можна зіпсувати. Уникнути цього допоможуть наведені нижче кулінарні підказки.

Запорука успіху в приготуванні ніжних медальйонів зі свинини - це:

Якісна вирізка;

  1. Правильна форма, товщина і текстура м'яса;
  2. Гарна обсмажування.
Купуючи м'ясо, слід уважно стежити, щоб його поверхня повинна бути сухою або вологою, але ніяк не мокрою. Це означає, що м'ясо не розморожувалося перед продажем.

Готувати краще з парного або охолодженого м'яса. Звичайно, і з замороженої свинини можна приготувати смачні медальйони, за умови, що м'ясо не заморожували повторно.

Шматочки м'яса повинні бути округлої форми, що нагадує медальйон. Ідеальна товщина м'яса близько півтора сантиметрів. Різати м'ясо потрібно неодмінно поперек волокон. Оскільки вирізка є м'яз, в якій немає додаткових жив, плівок або жирів, тому вона і так досить ніжна, і її можна не відбивати.

Але якщо м'ясо здалося жорстким, його можна відбити. Для цього м'ясо обгорнути харчовою плівкою, щоб його шматочки не розліталися по всій кухні. Ідеальна структура відбитого м'яса нагадує суфле.

Обсмажують м'ясо на сковороді з товстим дном, на сильному вогні з двох сторін до золотистого кольору. Тут головний секрет, щоб медальйони з свинини не вийшли сухими, їх обсмажування повинна бути дуже швидкою. Після медальйони можна відправити в духовку на кілька хвилин, щоб зберегти соковитість м'яса.

Смачного!