Як скласти обідню серветку віялом

Зміст:
  • Майстер клас від Луїджі
  • Покрокове складання серветок для сервірування столу

Кулінарія - це гастрономічне мистецтво. Але хіба не мистецтво - гарна подача страв або оригінальна сервіровка столу, включаючи незвичайне складання серветок на тарілки? Цей навик придбати дуже просто, і наше відео допоможе вам освоїти це мистецтво весело і цікаво!

Ми приготували для вас відео італійського ресторатора Луїджі і сподіваємося, що його поради допоможуть вам стати асом в різних способах оформлення цього елемента сервірування столу.

Хотілося б зауважити, що красиво сервірувати стіл повинен не тільки для частування гостей "з приводу", але і сімейний обід або вечерю! З такою красою на тарілках атмосфера за столом може стати більш позитивною і веселою.

Майстер клас від Луїджі

Для оформлення полотняною серветки таким красивим віялом нам буде потрібно спеціальне сервировочное кільце. Але якщо у вас немає спеціальних кілець для серветок, не поспішайте їх купувати! Ви можете замінити їх атласними стрічками або пакувальними декоративними стрічками з фольги.

Також ми будемо мати потребу в допоміжному шнурку, який допоможе нам зафіксувати складання тканини в декор, а потім легко зніматися. З шнурка ми робимо петлю.

Отже, все дуже цікаво!

до змісту ↑

Покрокове складання серветок для сервірування столу

Крок 1

  • Звільняємо достатньо місця на стільниці.
  • Викладаємо серветку, розгладжуємо її рукою і складаємо виворотом усередину спочатку вдвічі, потім вчетверо, з невеликим зсувом кожного шару тканини. Це важливий момент для отримання кінцевого результату!

Крок 2

  • Складаємо трикутник таким чином, щоб зміщені куточки виявилися закритими.

Крок 3

Тепер формуємо верхню частину трикутника віялом, в 5 сходинок.

  • Затискаємо отримані складки пальцями, перевертаємо конструкцію, зберігаючи складки, і робимо те ж саме з іншого боку трикутника. Отримуємо складену вдесятеро серветочку - наш двосторонній віяло.
  • Фіксуємо результат підготовленим шнурком.

Крок 4

  • Акуратно, намагаючись не пошкодити наш віяло, втягає його в кільце або зав'язуємо стрічкою (атласною або декоративною), але не дуже туго, інакше тканина сомнется, а в розправленому вигляді буде псувати все враження!
  • Розправляємо складочки і прикрашаємо серветочку будь-яким доступним декором.

Дорогі друзі! Підвищити якість нашого життя, прикрасити будні ми може найпростішими речами: красивою сервіровкою столу, прикрасою повсякденних страв, посмішками і радістю від сімейних посиденьок.

Сподіваємося, що наше відео про нескладному навику складання серветок з'явиться для вас першим стимулом для поліпшення сімейного побуту.