Як прасувати сорочки


Любі жінки, на наших плечах крім прибирання в будинку, приготування їжі, виховання дітей, часто лягає ще й обов'язок стежити за зовнішнім виглядом свого чоловіка. Я думаю кожна жінка хоче, щоб її чоловік сяяв, був завжди чистий, охайний і красиво одягнений, але, на жаль, справи йдуть так, що за більшістю чоловіків завжди потрібно стежить і допомагати. Тому хотілося б розповісти вам кілька порад про те, як гладити чоловічі сорочки
Складно погладити чоловічу сорочку, не маючи навичок, може бути, тому чоловіки найчастіше намагаються скинути на своїх дам це заняття. Існує кілька варіантів прасування.
Приблизно за півтори години сорочку потрібно зволожити, акуратно скласти, після чого загорнути в полотняну тканину або довгий рушник. Починати гладити потрібно з тих частин, де матеріал сорочки зшитий удвічі. Після розправте комір, його потрібно гладити від гострих кінців, поступово проглажівая до середини. Таким же чином гладять комір і на місці згину. Гладити комір слід до того, поки він не стане повністю сухим.
Першою гладять виворітну сторону, а вже потім переходять до лицьової. Пам'ятайте, на якісно вигладженою сорочці не повинно бути ніяких складок. Щоб зберегти форму комірця, покласти під нього шматочок картону, відповідної йому форми. Якщо сорочка з подвійною кокеткою, її потрібно розпрямити і як слід пропрасувати.
При прасуванні манжетів почніть з вивороту, а потім пропрасуйте лицьову сторону.Пропрасуйте згини на манжетах, потім розправте рукави і продовжуйте гладити його з лицьового боку по всій довжині, від плеча і вниз до манжет. Складіть в два рази спинку сорочки, розрівняйте і по черзі пропрасуйте кожну сторону. Потім розкладіть сорочку і добре пропрасуйте залишилася на спині смугу.
Передню частину потрібно гладити в наступному порядку: в першу чергу планку з гудзиками, після верхню планку з петлями, потім пропрасуйте праву передню частину сорочки, і в кінці ліву.
Якщо сорочка, яку ви хочете гладити, зшита на спині і двох однакових половинок, В першу чергу пропрасуйте спину, а вже потім передні деталі. Спочатку потрібно випрасувати плечі, а потім комір. Після візьміться за манжети, петлі, і в кінці місце, де гудзики. Сорочки різних фасонів, як правило, складають однаковим способом: загніть рукава з обох сторін, рівно покладіть рукава на спинку сорочки, а потім складіть її вдвічі. Пам'ятайте не можна вішати сорочку в шафу, поки вона не охолола після згладжування.