Як приготувати очищающий квас з буряка

Зміст:
  • Корисні властивості бурякового квасу
  • Найпростіший рецепт квасу з буряків
  • Квас з буряка - рецепт для ласунів
  • Протипоказання до вживання бурякового напою

Часто людина замислюється про здоров'я тільки тоді, коли тіло вже починає давати збої і вимагає вм шательство розуму. Тоді ми починаємо шукати способи відновлення здоров'я за допомогою народних засобів, а буряковий квас, рецепт якого ми вивчимо, як раз те, що ми шукаємо. Напій цей - не тільки джерело вітамінів і корисних речовин для організму, але і є лікувальним засобом багатьох захворювань.

На щастя, квас з буряка готується дуже легко, що не менш важливо для нас, вічно поспішають жити! Ми розглянемо кілька рецептів і ви можете чергувати їх, щоб вибрати прийнятний для себе варіант.

Перед тим, як дати технологію, як приготувати буряковий квас в домашніх умовах, ви хочемо заохотити вас тим, що коротко розповімо, чому його так корисно пити не тільки влітку, але в будь-яку пору року. І тоді цей напій завжди буде у вас на столі!

Корисні властивості бурякового квасу

Корисні властивості бурякового напою забезпечуються лікувальними речовинами, що знаходяться в плоті і соку буряка. Вона багата такими цінними вітамінами, як С, групою віт. В і PP, а також антиоксидантами, биофлавоноидами, ферментами і мінеральними солями заліза, магнію, кальцію і ін. Корисні речовини в буряках і їх унікальні співвідношення дають такі ефекти: