Як зробити вино з огірків будинку

Зміст:
  • Вино з огірків в домашніх умовах: покроковий рецепт

з якого тільки садово-городнього сировини не пробують своїми руками робити "народні умільці "домашні настоянки, наливки та інші хмільні напої!

Наприклад, деякі власники домашніх льохів цікавляться, як можна власноруч зробити вино з огірків, і шукають цікавий рецепт. Бажаючи задовольнити попит, ми спробували знайти те, що просимо, і нам пощастило знайти цікавий варіант отримання саморобного спиртного напою з зеленцов.

Хочемо відразу попередити, що напій у автора запропонованого нижче вельми оригінального рецепта вина з огірків, вийшов, прямо скажемо, на любителя - не схожий ні на що. Не всі з тих, хто пробував цей огірковий хмільний напій, прийшли від нього в захват.

Але ж далеко не всім припадає до смаку і знаменита текіла, яку роблять із соку агави. До того ж напій, якому присвячений сьогоднішній пост, робиться не строго з огіркового сировини - рецептура передбачає використання лимонів для посилення зброджування і ароматизації.

Якщо грядка не перестає радувати урожаєм хрустких свіжих зеленцов, а руки вже втомилися закочувати банки, заповнені огірковими соліннями, можна в якості цікавого експерименту спробувати зробити домашнє вино з огірків за оригінальним рецептом. По крайней мене, для того, щоб визначити, чи варта така хмільна "шкура" долгомесячной "вичинки" ...

Вино з огірків в домашніх умовах: покроковий рецепт