Як самому зробити вино з черешні будинку

Зміст:
 • Покроковий рецепт домашнього вина з черешні

Літо - прекрасна пора року, коли природа дарує нам величезну кількість різних плодів і важливо правильно цим достатком скористатися.

Навчившись робити вино з черешні в домашніх умовах, рецепт якого ми вам надамо, ви зможете максимально використовувати природні дари. У ньому немає нічого складного, крім того, виготовляється такий смачний напій відносно швидко, а зберігається досить довго.

Складно уявити інший напій, який би мав такий же благородний аромат і колір, який має домашнє вино з черешні. Рецепт простий наливки з цієї ягоди досить поширений на всій території колишнього СНД і користується особливою популярністю.

Як відомо, існує велика кількість різних сортів цієї ягоди. Але які краще використовувати в виноробстві, щоб вино вийшло найбільш ароматним?

Використовуйте жовті сорти, крім того, можна взяти лісову черешню, вона також досить ароматна і робить смак вина максимально яскравим.

Покроковий рецепт домашнього вина з черешні

Інгредієнти

 • Черешня - 10 кг + -
 • Вода - 1 л + -
 • Цукор - 1 кг + -
 • Лимонна кислота - 25 г + -
Додати всі в список покупок Видалити всі зі списку покупокСпісок покупок

Як зробити домашнє вино з черешні

Етап перший: Підготовка плодів до обробки Отже, виготовлення вина з черешні в домашніх умовах слід почати з ретельного перебору всіх ягід.Не можна допустити потрапляння жодної зіпсованої або пошкодженої черешні, це може плачевно позначитися на якості вина.

 1. Наступний крок - очищення. Мити ягоди не можна, адже на їх поверхні знаходяться необхідні для бродіння бактерії. Готуючи вино з черешні в домашніх умовах, її протирають сухою ганчіркою. Якщо забруднень видимих ​​немає, то можна пропустити цей крок.
 2. В зручну ємність поміщаємо відібрані і очищені плоди. Ми повинні видалити з них кісточки, інакше вони зіпсують смак напою. Важливо стежити, щоб сік не розбризкувався навколо, адже саме в м'якоті міститься основний обсяг рідини, яка буде складати вино.
 3. Перекладаємо отриману масу в ємність для бродіння. Накриваємо горловину марлею і ставимо тару в темне місце з кімнатною температурою на три дні.
 4. Етап другий: Робимо сусло і ставимо його бродити

Перед тим, як зробити вино з черешні, нам необхідно позбутися від макухи на дні нашої ємності. Це робиться, коли процес бродіння почав себе проявляти: утворюються бульбашки і з'являється кислуватий запах.

 1. Мезгу добре віджимаємо за допомогою марлі, складеної в декілька шарів, рідина переливаємо в нову тару, додаємо 400 г цукру і кислоту. На горловину ставимо гідрозатвор або ж рукавичку, з дірочкою на одному з пальців.
 2. Ставимо нашу ємність в темне місце з кімнатною температурою на чотири доби.
 3. Сливаем невелика кількість рідини, всипаємо в нього 300 грам цукру і заливаємо назад. Приготування вина з черешні в домашніх умовах має на увазі повторне проведення цієї процедури, через 3 дня. Після цього залишаємо вино в темряві на місяць або два.
 4. Етап третій: Завершальний

По закінченню зазначеного періоду часу, бродіння припиниться, а на дні утворюється осад.Необхідно злити молоде вино, не зачіпаючи дна тари. Зробити це можна за допомогою чистого шланга.

 1. Перед тим, як поставити вино на черешні на повільне бродіння, необхідно його спробувати. Саме на цьому етапі додають цукор і спирт, якщо є бажання зробити його солодший або міцніше. Додавання алкоголю дозволяє збільшити термін зберігання напою, але тоді вино вийде кріплене, це потрібно враховувати.
 2. Переливаємо рідина в нову ємність і закриваємо. Ставимо її в темне прохолодне місце на три місяці. При бажанні, можна збільшити цей термін, аж до року. Щомісяця необхідно міняти тару, залишаючи осад у старій ємності.
 3. Виготовивши вино з черешні в домашніх умовах, рецепт якої тут представлений, його зберігають у холодильнику протягом чотирьох років.