Іонізатори та очищувачі повітря


Погана екологія великих міст, неправильне харчування, впровадження технологій генної інженерії, робота за комп'ютером і сидячий спосіб життя - ці явища сучасного життя не потребують доказів.
Ми намагаємося мінімізувати несприятливі наслідки технічного прогресу - відвідуємо спортивні клуби, вивчаємо "здорові" кулінарні рецепти, п'ємо очищену воду. Але ... Навчитися дихати тільки позбавленим забруднень повітрям ми поки не можемо. Але зате маємо можливість штучно очистити його і наситити необхідними елементами. Для цього і призначені іонізатори і очищувачі повітря.
Ви відчуваєте зниження працездатності, підвищену стомлюваність? У вас ослаблений імунітет і погане самопочуття? Можливо, причина в тому, що повітря в квартирі або офісі, де ми проводимо немало часу, не насичений молекулами кисню - аероіонами. Про їх важливість говорив ще вчений А. Л. Чижевський - винахідник знаменитої "Люстри Чижевського", яка стала першим іонізатором.
Цей прилад наповнює повітря необхідними іонами, дозволяючи не тільки зберігати здоров'я, а й лікувати багато захворювань - від бронхіальної астми до гіпертонії і грипу. Сьогоднішня промисловість пропонує безліч різних іонізаторів повітря, які функціонують за принципом "Люстри Чижевського". Причому область їх застосування зовсім не обмежується житловими приміщеннями - це можуть бути і школи, і офіси, і дитячі сади, і виробничі цехи.
Більш того, відмінний спосіб поліпшити своє самопочуття - придбати іонізатор укупі з очищувачем. Такий прилад не тільки наситить повітря киснем, а й зробить його чистішим, завдяки численним фільтрам і пилозбірника. А для більшої користі можна звернути увагу на очищувач повітря, оснащений спеціальними ультрафіолетовими лампами, що вбивають віруси.
Турбота про наше здоров'я - в руках кожного. І якість життя не в останню чергу залежить від повітря. Прекрасний спосіб поліпшити своє самопочуття і продовжити життя - скористатися ионизаторами і очисниками повітря.