Каймак - що це таке, як його готують і з чим їдять?

100% результат!
Як приготувати продукт? Приготування страви відбувається в кілька етапів.

1 етап

- розігріваємо духовку до 180 градусів. На сковороду виливаємо вершки товщиною не більше 1, 5 сантиметра. Ставимо її в духовку. Вершки повинні там знаходитися до тих пір, поки не набудуть корочку коричневого кольору.

2 етап

- вийшла плівка кладеться на тарілку. Після цього приступаємо до приготування наступного шару вершків. Викладаємо поверх першої пінки. Якщо є необхідність, вершки доливають. Викладаємо плівки до тих пір, поки не залишиться вершків.

3 етап

- для запуску процесу скисання використовуються вершки і кефір (кефір повинен прокиснути). Змішують їх з отриманими пінками і ставлять на добу в холодильник. Як використовують каймак, з чим його їдять?

Каймак нерідко використовують під час приготування курки або баранини. Його їдять в чистому вигляді, часто підсолоджують медом або варенням. Можна подавати каймак до млинців, пончиків, вареників або оладок. Блюдо відмінно підходить і до сирної запіканки. Смачним буде каймак з розсипчастою гречаною кашею.

Цікаві факти про каймаку

Не варто плутати каймак зі сметаною, так як він вважається кисломолочним продуктом;

  1. Блюдо можна готувати як з кип'яченого, так і з парного молока;
  2. Нерідко каймак використовують для приготування гурьевской каші;
  3. Незважаючи на високу жирність, каймак - корисне блюдо.Це стверджують навіть дієтологи;
  4. Вчені підрахували, що приблизно 75-80% людей на планеті здатні засвоювати молоко і молочні продукти. До них відносяться жителі Європи. Представники монголоїдної раси рідко вживають в їжу молочні продукти, так як їх організм не може перетравлювати молочні продукти;
  5. У Туреччині каймак з медом - традиційний сніданок;
  6. В Сербії таке блюдо вважається дуже оригінальним.
  7. Приготування каймака не потребує багато зусиль. Потрібно лише терпіння, яке буде винагороджено позитивними відгуками тих, хто його спробує. Подають його з різними стравами, використовують при приготуванні м'яса і не тільки. Кожен може пофантазувати і вживати його в їжу так, як хочеться. Головне - не зловживати, так як продукт дуже калорійний. Може погіршити стан людей з хворобами печінки.