Підемо в солярій?


Колись пані погожим днем ​​ховали свої обличчя під великими полями капелюшків і ситцевими парасольками, адже засмага вважалася не просто негарним, а навіть непристойним. Сьогодні подібне твердження викликає у нас лише усмішку - загар в моді, він прикрашає жінку і допомагає приховати невеликі недоліки шкіри.
Втім, сьогоднішня екологічна ситуація складається таким чином, що мода на засмаглі тіла може обернутися серйозними наслідками - багатьма вченими доведено великої шкоди тривалого перебування під прямими активними сонячними променями. Альтернатива природному загару - солярій. Чи є він більш безпечним, ніж сонце?
З одного боку, прихильники солярію рацію - його промені, як і сонячні, є джерелом вітаміну D, допомагає солярій і при розширених венах на ногах, запобігає появі вугрів. Але разом з тим часте і нерозумне відвідування солярію може викликати дуже серйозні захворювання.
Найстрашніше - звичайно, злоякісні утворення, які виникають під впливом ультрафіолету. Особливо це стосується людей, які мають на тілі безліч родимок. Також відбувається потовщення верхнього шару шкіри, що може стати причиною її передчасного старіння. Існує небезпека і для очей.
Але, якщо вам дуже хочеться мати рівний красивий загар до 8 березня, відвідуйте солярій, дотримуючись кількох правил:
- Намагайтеся приймати процедуру дуже дозовано, починаючи з 2-х хвилин, і не частіше, ніж два рази на тиждень .
- Захистіть очі (темні окуляри), волосся (косинка) і груди (спеціальні липкі стікери). А ще більш безпечний варіант - зіграти в купальнику, особливо після 30 років.
- Обробіть шкіру за допомогою спеціальних косметичних засобів - масла або крему. Це не тільки допоможе захистити її, але і зробить засмагу більш рівним.
- Не використовуйте перед відвідуванням солярію косметикою, виключіть навіть парфуми.
- Будьте обережнішими з ліками. Деякі препарати мають підвищену чутливість до сонячного світла, тому їхня реакція на ваше бажання бути красивою непередбачувана.
- Відмовтеся від відвідування солярію, якщо на тілі багато великих родимок або будь-які шкірні проблеми і захворювання.