Дамо відпочинок нашим ручкам


Щодня жінка займається господарством кілька годин. І майже завжди вона щось робить руками: або миє, або чистить, або сушить, або гладить і т. Д. На шкіру її рук впливають вода, температура, миючі засоби, тому не дивно, що у багатьох жінок стан рук залишає бажати кращого.
Як же бути? Кинути займатися господарством?
Ні в якому разі, просто потрібно приділяти своїм ручкам більше уваги. Існує кілька простих правил, які дозволять зберегти шкіру рук в хорошому стані.
По-перше, завжди слід мати під рукою гумові рукавички. Їх найкраще купити на розмір більше, тоді вони будуть легше одягатися і зніматися і довше прослужать, особливо якщо жінка має довгі нігті.
Ніхто не говорить, що слід все робити в рукавичках. Досить нерозумно буде виглядати людина, яка гладить білизна в гумових рукавичках або чистить картоплю. Однак все щочистять, мийні роботи на кухні та у ванній повинні проводитися в рукавичках, особливо якщо при цьому ви використовуєте миючі засоби.
По-друге, кожен раз після завершення господарських робіт слід обов'язково наносити крем для рук. Який вибрати крем не принципово, головне щоб шкіра відчувала себе комфортно. Можна по черзі використовувати зволожуючий і живильний крему.
По-третє, раз в тиждень, коли роботи по дому позаду, слід викроїти для своїх улюблених ручок 15 хвилин.Це час знадобиться шкірі рук для того, щоб ввібрати масочку. Найбільш корисні і прості у використанні три види масок: масляні, медові і ягідні.
Масляна маска робиться просто. На кисті рук рясно наноситься звичайне рослинне масло, в нього можна додати кілька крапель ефірного, наприклад, лавандового масла. Злегка втирається, зверху надягають целофанові рукавички або звичайні пакети, щільно загортають, так щоб створити невеликий термальний ефект. Через чверть години не вбере масло змивається без мила, і на руки наноситься зволожуючий крем. Така процедура поверне рукам молодість, зробить шкіру гладкою, м'якою і еластичною.
Медова маска для рук виконується приблизно так само. У неї можна додати кілька крапель лимона, якщо є необхідність відбілити руки.
Найкращою вибілюючої маскою для рук буде обліпихова. У сезон збору врожаю цієї цілющої ягоди варто зробити з розім'ятих ягід обліпихи кашку, накласти її на шкіру рук і замотати поліетиленом. Після такої маски все ранки і подряпини на руках миттєво пройдуть, шкіра стане оксамитовою і ніжною.
Сучасна жінка щодня успішно доводить собі й оточуючим, що вона може бути і красивою, доглянутою жінкою, і відмінною господинею.