Маффіни з вишнею

Такий десерт, як маффіни, можна з упевненістю вважати універсальним відразу за кількома вагомих причин. По-перше, він дуже смачний і досить "безпечний" для фігури.


По-друге, різноманіття рецептів дозволяє серед них знайти "свої" мафіни навіть самому вибагливому гурману, а звичайному ласуни урізноманітнити свій раціон. По-третє, створити такі псевдокекси під силу навіть початківцям кулінарам, але при цьому рецептурная свобода цих десертів дає можливість отримати задоволення від приготування і у профі. Тому освоїти цей вид випічки варто, і ми пропонуємо вам спробувати приготувати ніжні маффіни з вишнею.

Класичні маффіни з вишнею

Маффіни - дуже ароматна і різноманітна за смаковими відтінкам випічка, оскільки не має будь-яких обмежень щодо начинки. Але маффіни з вишнею - рецепт просто незвичайний, оскільки поєднання солодкого смаку самого десерту з легкою кислинкою вишні створюють тонкий, дуже вишуканий смак. Необхідні інгредієнти: - вишня - 300 г - яйця - 1 шт - сіль - 10 г - ванільний цукор - 25 г - борошно - 375 г - молоко - 225 мл - розпушувач - 12 г - цукор - 165 г - масло вершкове - 75 г Спосіб приготування: 1. готувати наші маффіни з вишнею ми почнемо з того, що замісити середньої густини тісто: окремо змішаємо "сухі" його складові (цукор, борошно, сіль, розпушувач тіста, ванільний цукор) і окремо - "рідкі" (молоко, яйце, розтоплене і охолоджене масло).З'єднуємо їх і енергійно замішуємо наше тісто, в яке потім додаємо і вишеньки; 2. тепер перейдемо до випічки і будемо робити це в формочках, при 200С, 20-25 хвилин. Наповнюючи тестом формочки, не забувайте, що маффіни в процесі випікання "ростуть", тому потрібно залишати їм для цього місце і заповнювати об'єм не більше, ніж на 2/3.

Сирні маффіни з вишнею

Тандем сиру і вишні можна назвати і ніжним, і вишуканим, і корисним. Особливо для маленьких гурманів. Необхідні інгредієнти: - масло вершкове - 200 г - вишня - 150 г - борошно - 1 ст - сир - 250 г - цукор - 1 ст - розпушувач - 6 г - ванілін - яйця - 2 шт спосіб приготування: 1. замішуємо середньої густини тісто з яєць, сиру, цукру, ваніліну, розпушувача, борошна і розтопленого масла; 2. в уже готове тісто акуратно втручаємося вишні; 3. випікаємо наші апетитні маффіни з вишнею в формочках при 200С близько півгодини.

Шоколадні мафіни з вишнею

Пропонований нами рецепт шоколадних мафінів з вишнею не можна назвати простим, але і результат вашої праці буде неабияким. Такий ніжний десерт з приголомшливим запахом і неповторним смаком буде доречним на столі будь-якого свята. Необхідні інгредієнти: - молоко - 300 мл - вишня (без кісточки) - 500 г - висівки пшеничні несолоним - 100 г - яйця - 3 шт - какао - 100 г - лимон - розпушувач і сода - по 12 г - масло рослинне - 250 г - сіль - щіпка - пудра цукрова - 120 г - шоколад - 250 г Спосіб приготування: 1. змішуємо молоко з висівками і залишаємо останні набухати; 2. збиваємо яйця з пудрою і поступово додаємо спочатку борошно з розпушувачем тесту, потім масло, набряклі висівки, гашене соком лимона соду, какао, рубаний шоколад. Змішуємо всі і акуратно додаємо вишні; 3.випікаємо наші маффіни з вишнею та шоколадом при 180-200С 25-30 хвилин. Подавати до столу смачні маффіни з вишнею краще теплими. В якості прикраси можна присипати їх пудрою або полити глазур'ю, кремом, варенням.