Декор новорічного столу 2017: фото ідеї


Завжди приємно сідати за красиво декорований святковий стіл, особливо, якщо цей стіл - новорічний. Правильно підібраний і з душею оформлений декор здатний подарувати неперевершену атмосферу таїнства і чарівництва, що особливо важливо для новорічної ночі.

Якщо вам здається, що задекорувати стильно святковий стіл під силу тільки справжнім художникам, то насправді тут немає нічого складного. Свято зустрічі нового року має стільки різної атрибутики, що завжди є з чого вибрати.

Декор новорічного столу 2017 може базуватися на кількох принципах. По - перше, це символи східного гороскопу - в наступаючому році приходить вогненний Півень. По - друге, звичні всім символи - ялинкові гілки, мішура, Дід Мороз і Снігуронька, Сніговики і так далі. По - третє, можна "пограти" кольоровою гамою і стилізувати прикраси під певні засоби відтінків поєднання. Розглянемо різні варіанти декору.

Якщо говорити про символ року, то сувенірна промисловість в нашій країні настільки добре розвинена, що вже за два місяці до години "Х" можна придбати півня на будь-який смак і гаманець. Це можуть бути фігурки з порцеляни або дерева, воскові свічки у формі тварин і багато іншого. Можна розставити по одній фігурці близько тарілки кожного гостя, а можна оформити в центрі столу композицію півнів.

Прикрашати ялиновими гілками святковий стіл, мабуть, найлегший спосіб прикраси.Кошик або вазу, наповнену маленькими ялиновими лапками, шишками і кулями зазвичай ставлять в центр, а навколо виставляють салати. У ялинові гілки кладуть яскраві апельсини і яблука, прикрашені бутонами гвоздики, увіткненими в шкірку фруктів певними малюнками.

Фігурки діда Мороза, Снігуроньки, Сніговика виконані у вигляді печива або цукерок так само урізноманітнюють новорічне оздоблення столу. Яскраві новорічні іграшки або блискуча мішура, сніжинки з паперу, вирізані своїми руками, серветки з картинами на новорічну тематику - все це і багато іншого чудово підійдуть для стильного оформлення. Ті, хто вміє в'язати умільці зможуть створити пару маленьких шуб червоного і блакитного кольору і одягнути в них пляшки шампанського. Кожну вазу з салатами або тарілку добре буде оповити дощиком або мішурою, а в центр помістити маленьку новорічну фігурку або сніжинку. Різнокольоровими "дощами" можна обв'язати серветки і келихи, ложки та виделки.

Що стосується певного колірного рішення, то зараз модно прикрашати новорічне дерево кулями одного, двох кольорів або різних відтінків однієї гами. Наприклад, якщо ялина прикрашена синіми і білими кульками, то можна придбати синьо білу скатертину, сині фужери і серветки, в центр столу поставити синю вазу або на синю мішуру покласти сині, червоні, помаранчеві і білі кулі, тим більше, що символ року 2017 - це вогненний Півень.

Окремо варто сказати про свічки. Це незамінний атрибут новорічної ночі, без якого оздоблення будинку і столу буде здаватися незакінченим. Свічки так само підбираються за колірною гамою, або у формі фігурок. Поставити їх краще в центр столу, красиво оформивши відповідними за кольором ялинковими іграшками і ялиновими гілочками або фруктами, розкладеними серед них.Навколо свічок поміщають печиво і цукерки, шишки пофарбовані з балончика в різні кольори, горіхи і квіти. Чайні свічки ставлять в декоративні свічники, кидають хитромудрі відблиски, або, наприклад, на поставлені вгору ніжками келихи. Відмінний варіант - наповнена водою широка ваза з плаваючими свічками і пелюстками троянд.

Немає нічого складного в декорі новорічного столу. Головне - це ваша фантазія і гарний настрій.