Горіхове масло


Екзотичне, ароматне, корисне, застосовується в косметичних, медичних, кулінарних цілях - мова йде про горіховому маслі. Яких тільки видів цього дивного продукту немає - арахісове, фісташкове, Пеканова мигдальне, з волоських, лісових і кіндальскіх горіхів. Кожен вид олії має свій неповторний аромат і корисні властивості, тому область застосування у кожного різна.
У харчовій промисловості масло завоювало свою популярність завдяки незвичайному, тонкому аромату. Горіхове масло додають в готові страви: салати, випічку, маринади, десерти, холодні закуски, так як нагрівати до високої температури його не рекомендується - руйнуються корисні властивості. Масло може володіти як більш сильним ароматом, наприклад, арахісове, так і трохи вловимим - з макадамского горіха. Тому його необхідно використовувати акуратно, додаючи лише кілька крапель при приготуванні страви. У деяких випадках рекомендується змішувати з іншим видом масла - наприклад, вижим з волоських горіхів може бути змішаний з оливковою. Саме широке застосування знайшла горіховому маслу східна кулінарія.
В медицині продукт використовується для лікування серцево-судинних, шкірних, нервових, онкологічних захворювань, при порушеннях обміну речовин і інших недугах. Крім того, горіхове масло включено до складу косметичних засобів - шампунів, кремів, лосьйонів і т. Д. Завдяки насиченим амінокислотам при використанні масел поліпшується структура волосся, стан шкіри (вирівнюється, отримує глибоке зволоження та живлення).
Горіхове масло, маючи очевидні плюси, має і одним не маленьким недоліком - швидко псується. Тому для того щоб використання масел приносило тільки користь, набуваючи його, обов'язково звертайте увагу на термін реалізації.