Млинці з житнього борошна на молоці

Зміст:
  • Млинці з житнього борошна рецепт на молоці

Млинці - це обов'язкове частування, яке подають в один з найдобріших і веселих слов'янських народних свят - масляну, але піч їх можна і в будь-який інший час.

Рецепти для тесту налисників дуже різноманітні і тут ми представляємо млинці з житнього борошна на молоці - дієтичні, легкі, повітряні і неймовірно смачні. Житнє борошно містить багато клітковини, дуже корисною для кишечника, в таких млинці менше калорій, ніж в звичайних з пшеничного борошна, і вони не шкодять фігурі.

В житнього борошна міститься багато білка, вітамінів і мінералів. Вона має меншу клейкість через те, що в ній є речовина, розщеплюють крохмаль. Завдяки низькому глікемічним індексом, жито вважається дієтичним продуктом.

Високий відсоток клітковини, що міститься в житньому помоле, допомагає кишечнику очищатися від шлаків і запобігає процесам бродіння.

Таке борошно покращує травлення і обмінні процеси в організмі, підвищує рівень гемоглобіну, зміцнює нервову систему за рахунок високого вмісту магнію.

В помірній кількості випічку з житнього борошна можуть собі дозволяти люди, які сидять на дієтах з метою схуднення.

Ну а тепер перейдемо до нашої головної теми: як приготувати млинці з житнього борошна на молоці і порадувати себе і близьких ці чудесним ласощами.

Млинці з житнього борошна рецепт на молоці