Парео - простір для творчості


Який наряд є самим пляжним? Звичайно, купальник! Але не тільки він. Сьогодні дуже популярна одяг під назвою парео. Втім, одягом його можна назвати досить умовно. Однак парео відкриває по-справжньому широкий простір для фантазії і дає можливість кожній жінці відчути себе дизайнером.
Кілька помахів руки, складок, вузликів - і готова приголомшлива в своїй простоті і вишуканості блузка, симпатична спідниця або елегантне плаття. Існує багато способів зробити з цього універсального хустки легкий літній наряд. Ось, наприклад, рецепти перетворення хустки в плаття.
Отже, спосіб перший. Буде потрібно парео 110 см * 200 см. Його вузька сторона - це довжина майбутньої сукні. Потрібно обернути парео під пахвами, направивши його лівий верхній кут-о-пліч. При цьому повинен залишитися вільним кінчик завдовжки близько 15 см. Другу сторону хустки потрібно обернути навколо тіла, щоб верхній правий кут був у правого плеча з боку спини. Закріпіть кінчики - легке плаття-сарафан готово!
Для вечірки на пляжі або на яхті можна спорудити обтягуючі сукні. Знадобиться шовкове парео. Колір його - справа смаку. Хустка потрібно обернути навколо тіла з таким розрахунком, щоб його краю зійшлися під рукою по боці. Верхні куточки хустки зв'яжіть під пахвою, в районі талії можна надіти оригінальний пояс або ремінь.
З двох хусток контрастного кольору можна придумати розкішну сукню.Один накинути спереду, зав'язавши вузликом на шиї ззаду. А другий пропустити під пахвами вперед з боку спини. Вийде цікаве багатошарове плаття, одночасно легке і красиве - саме те, що потрібно для веселого літнього відпочинку.
Можливостей створювати наряди з хустки-парео маса, не випадково про це майстерності навіть пишуться книги. Фантазуйте!