Пиріг з вишнею з пісочного тіста

Зміст:
  • Секрети вдалого пісочного тіста
  • Покроковий рецепт класичного пісочного пирога з вишнею
  • Смачний пісочний пиріг з сиром і вишнею
  • Оригінальний пісочний пиріг з вишнею та бізе Щоденна завдання для будь-якої дбайливої ​​мами - годувати своє улюблене чадо корисними сніданками і обідами, збагаченими вітамінним комплексом.

Якщо маленький вередник відмовляється їсти багатий кальцієм сир, його можна "сховати" в ніжний домашній пиріг з вишнею з пісочного тіста, рецепт якого докладаємо. Серед різних варіацій на цю смачну тему найбільш оригінальні випічка зі свіжою ягодою, прикрашена збитими круто білками, або сирною начинкою.

Секрети вдалого пісочного тіста

Пісочне тісто має бути не пишним і крихким. Європейці називають його бриз (фр. "Brisee") і кладуть в основу як солоних тортів, так і солодких начинок. Класичний набір продуктів для нього - цукор-пісок, олію і борошно вищого гатунку в співвідношенні 1: 2: 3. Але сучасна домашня кулінарія допускає якісь вольності у вигляді додавання яєць для еластичності, соди для пишності і спецій для додання тесту бажаного аромату.

На основі базового рецепта вишневого пирога з домашнього пісочного тіста можна спекти ласощі з сиром і прикрасити його безе. Вийде не просто смачно, але ще бути здоровою і красивою до змісту ↑

Покроковий рецепт класичного пісочного пирога з вишнею

Інгредієнти