Пластиковий посуд


Пластиковий посуд - річ, безсумнівно, зручна. Прекрасно підійде вона і для пікніка, і для розігрівання страв в мікрохвильовці, і для зберігання продуктів. Однак у багатьох цей вид кухонного начиння викликає цілком обґрунтовані сумніви в безпеці.
Отже, пластикові контейнери, без яких сьогодні не обійдеться господиня. Використовуються вони, в першу чергу, для зберігання. Погодьтеся, дуже зручно тримати продукти в холодильнику під щільно закритою кришкою - це дозволяє уникнути і завітрювання, і вбирання сторонніх запахів. Саме тому дуже важлива герметичність контейнера. Сьогодні можна навіть придбати посуд, забезпечену міні-насосом, який покликаний відкачувати повітря, організовуючи своєрідний вакуум.
Більшість споживачів, звичайно, хвилює проблема безпеки пластика для здоров'я. Сучасний харчовий пластик абсолютно нешкідливий - якщо, звичайно, це не підробка, і виріб має всі необхідні документи і сертифікати. Проте, щоб уникнути неприємностей потрібно дуже уважно ознайомитися з рекомендованим тепловим режимом.
Є контейнери, які витримують температуру від -40 до + 40 ° С. Їх можна ставити в морозильну камеру або використовувати в мікрохвильовці. У той час як, наприклад, в пластикові стакани не варто наливати занадто гарячий чай, це сприяє їх деформації. Точно так же бояться високих температур і пластикові пляшки. Якщо на посуді стоїть позначка "Duroplast" або "Thermoplast" - значить, вона не деформується при перепадах температур.
Що стосується продуктів - практично будь-які з них можна зберігати в пластиковому посуді, крім солінь і маринадів, а також інших кислих продуктів. Купуючи посуд для мікрохвильовки, краще зупинити вибір на неглибоких контейнерах - в них їжа прогріється набагато краще.
Словом, пластиковий посуд - це зручно, безпечно і комфортно, якщо підійти до її вибору з розумом.