Каша в мультиварці: смачно і недорого 2020 - Cook to eat

Table Of Contents:

Мультиварка - винахід виключно корисне. Мало того, що вона дозволяє без особливих витрат часу і сил організувати цілком пристойний обід для всієї родини, так ще навіть самий "талановитий" чоловік відчує себе справжнім шеф-кухарем (що однозначно оцінять дружини і подруги). Бути може, сам процес (який зводиться до стандартною формулою засипав-натиснув-вимкнув-дістав) не можна назвати особливо оригінальним, але ж зовсім необов'язково присвячувати всіх домочадців в тонкощі, головне - результат. Чоловіки, погодьтеся, це набагато важливіше і цінно! До того ж, вам обов'язково подякує ваша дитина, для якого каша в мультиварці скоро стане делікатесом. Приступаємо?

Молочна каша в мультиварці

Ця страва не тільки смачне і корисне. Воно ще в достатній мірі інтернаціональне (так, на Україні скажуть "молочна каша в мультіварці") і універсальне. Тобто в однаковій мірі може виступати як основний елемент обіду, так і основою для приготування найрізноманітніших інших каш. А якщо ви ще скажете дружині: "Дорога! Каша на молоці в мультиварці? Немає нічого простіше!", Вау-ефект вам гарантовано! Нам знадобляться:
 • Крупа (0, 5 склянки).
 • Кип'ячена вода (1, 5 склянки).
 • Молоко (2-4 склянки).
 • Цукор, масло (вершкове), сіль.

Для початку вам варто зрозуміти, що мультиварка і молочна каша - поняття цілком сумісні, щоб вам не говорили бабусі, які звикли до каструльками, постійному помішуванні і повної концентрації уваги (щоб молоко не втекло).Тому сам "процес" не представляє ніяких складнощів.
 1. Ретельно змащуємо чашу мультиварки маслом (пам'ятаєте, що готуєте ви для своєї сім'ї, тому шкодувати масло зовсім необов'язково.

 2. Гарненько промиваємо крупу.

 3. складируя крупу в чашу.

 4. Заливаємо всім обсягом наявного молока, а водою доповнюємо майже до верху.

 5. Додаємо делаемое кількість цукру і солі.

 6. Виставляємо режим "Молочна каша" (а при його відсутності - "Гасіння"), а таймер - приблизно на півтора-три години.

Зовсім скоро каша в мультиварці буде готова, тому, так що готуйтеся збирати всі належні вам лаври. <9 99> Рисова каша в мультиварці

Напевно, "стандартна" рисова або пшоняна каша в мультиварці ніколи не стануть лідерами "глядацької популярності", але в чималому корисності для здоров'я їм точно не відмовиш. Ймовірно, саме тому різноманітні кулінарні книги і журнали з рубрикою "каша в мультиварці: рецепти і поради" користуються такою популярністю. Тому сьогодні ми спробуємо довести що мультиварка і рисова каша (або плов, що теж виходить досить непогано) запросто забезпечать будь-яку сім'ю не тільки хорошим вечерею, але і неабиякою толі кой гарного настрою. Інгредієнти:

Круглозерністий рис (1 склянка).
 • Кип'ячена вода (2 склянки).
 • Молоко (3 склянки).
 • Вершкове масло (50 г).
 • Цукор (4-5 столових ложок).
 • Сіль (0, 5 чайної ложки).
 • Маленькі хитрощі

Будь-яка каша в мультиварці готується абсолютно без жодних проблем, і рисова - зовсім не виняток. Але при цьому варто пам'ятати, що мультиварка і каші тільки тоді створюють міцний і непорушний союз, коли ми використовуємо невеликі секрети для отримання цільного і завершеного смаку страви:

Найретельнішим чином промиваємо крупу під проточною водою.Зливаємо через друшляк воду.
 1. Додаємо решту складових і гарненько все перемішуємо.

 2. Вибираємо відповідний режим "Каша" або "Молочна каша" (в деяких моделях є окремі програми "Рис" і "Гречка").

 3. Коли ваша мультиварка відрапортує про завершення процесу, дайте "дійти" майбутнього шедевру, для чого активуйте режим підігріву (вистачить 15-20 хвилин).