Приготуй коктейль 2020 - Cook to eat

Table Of Contents:

Щоб почати гру, дочекайся повного завантаження (100%)

Натисни PLAY, і ти опинишся в барі, де бармен готує коктейлі за замовленням відвідувачів. Ти повинна допомогти йому змішати якомога більше напоїв за обмежений час (скільки часу залишилося в кожному рівні, ти можеш побачити біля слова TIME в лівому нижньому кутку).

Поглянь наверх. Перед тобою зліва направо: автомат з кавою, вершками, потім келихи для коктейлів, а слідом за ними соки - вишня, лимон, морква, апельсин, яблуко. Натиснувши мишкою спочатку на келих (він виявиться перед тобою на столі), а потім на потрібний наповнювач, ти зможеш налити його в келих.

Тепер подивися на сам стіл. Тут є все для прикраси коктейлів. Зліва направо: парасольки, морозиво, колотий лід, шматочки фруктів в тарілочках, трубочки.

Отже, все готово. У правому верхньому куті буде з'являтися напій, який замовив відвідувач. Твоя задача - натискаючи мишкою на потрібні інгредієнти, приготувати такий самий. Звертай увагу, чи потрібно класти лід або ставити трубочки.

Якщо ти успішно впораєшся з першим рівнем, після закінчення гри ти можеш побачити таблицю своїх результатів і перейти на наступний етап. Для цього натисни NEXT LEVEL. Якщо ж ти щось зробиш неправильно - не переймайся, ти можеш пройти кожен рівень ще раз. Для цього після закінчення гри натисни RESTART.


Гра: Приготуй коктейль
Опублікував: Dashluk | Переглядів: 5262 Сподобалася гра?Поділіться нею з друзями:

0 Поділитися Tweet