Підготуйте до зими ... волосся 2020 - Cook to eat

Table Of Contents:

Зима - випробування не тільки для настрою, імунітету та шкіри, але і для волосся. Холод, вітер, шапка, опалення в квартирі і офісі - всі ці умови далеко не сприятливим чином можуть позначитися на ваших локонах. Тому, не затягуючи, вирушайте по магазинах, щоб як слід підготуватися до зимового сезону.
Почати варто з шампуню. Ідеальний зимовий варіант - той, до складу якого входять зволожуючі речовини. До речі, взимку не варто мити волосся щодня, як і користуватися феном - кінчики волосся дуже швидко стануть пересушеним і млявими. Якщо ж укладання феном все ж не уникнути, намагайтеся направляти його вниз.
Не менш важливий і хороший кондиціонер, а також маска для волосся. Сьогодні у продажу можна знайти і спеціальні маски для кінчиків - рекомендується наносити їх не рідше двох разів на тиждень. Зимову маску для волосся можна приготувати і самостійно. Рецепти їх відомі різні - наприклад, суміш чайної ложки меду і яєчного жовтка. Таку масочку краще витримати на волоссі не менше півгодини, накривши голову рушником.
Крім того, зима - саме час для спеціальної дієти для волосся. До її складу повинні входити жирна риба (наприклад, лосось), рослинне масло, злаки, молоко - словом, продукти, що містять багато вітамінів С і Е, цинку, заліза.
Придбайте дерев'яну гребінець, яка допоможе зняти статичну електрику, що накопичилося в волоссі від вовняний або хутряної шапки.Дуже корисним може стати і спеціальний масаж голови круговими рухами, який потрібно робити кілька разів протягом дня. Нарешті, особливу увагу слід приділити пофарбованим волоссям -перейти на щадні фарби, а ще краще - обмежитися мелірування або колорування.