Колючий модниця


Як ви зазвичай прикрашаєте новорічну ялинку? Напевно дістаєте коробку з мішурою, кулями та іграшками, яку точно так же діставали і рік тому, і два роки ... А між тим, багато дизайнерів зі світовим ім'ям розробляють цілі колекції модних ялинкових іграшок. Чому б не скористатися їхніми порадами?
Загальні тенденції новорічної красуні "від кутюр" наступні:
- Прикраса предметами домашнього побуту - звичайно, не в натуральну величину, а мініатюрними копіями чашок, чайників і навіть меблів - канапок, наприклад. Дуже мило виглядатимуть крихітні валянки, постоли або рукавиці.
- На хвилі інтересу до традицій, звичаїв і кухні Сходу чому б не використовувати екзотичні елементи східної культури в святковому оздобленні головного символу Нового року? Це можуть бути паперові китайські ліхтарики або стрічки, японські парасольки і витончені квіти сакури - кому що подобається.
- Усім, хто навіть в Новий рік згадує спекотне літо, дизайнери радять оформити ялинку в "літньому" стилі - квітами, метеликами, листям або бабками - зрозуміло, штучними. Несподівано, але тепло і святково.
- Цінителям мінімалізму рекомендується і ялинку нарядити відповідним чином - однотонними кулями в невеликій кількості. До кулях можна додати і зірки, але - не більше того. Про мішури і блискучому дощику доведеться забути.
- Стиль диско знову актуальний! Блискуча красуня, оформлена стразами, яскравим намистом і дзеркальної мозаїкою - чом би й ні?Особливо під відповідну музику 80-х років.
- Ялинка-карнавал - ще один дизайнерський тренд. Великі екзотичні квіти, пір'я, дивовижні птахи на ялинкових гілках, різнокольорові гірлянди - ніби й не зима за вікном, а острів в теплому океані.
- Прикраса ялинки іграшками ручної роботи завжди особливо цінно. Нехай це будуть не професійно розписані кулі, а спечені разом з дитиною пряники або вироби з паперу - цінність таких прикрас нітрохи не зменшиться.
Щоб ялинка виглядала красиво, стильно, вишукано, щоб вона вписувалася в інтер'єр і додавала йому шарму, дотримуйтесь нехитрих правил. Великі іграшки потрібно розташовувати ближче до основи, а короткі верхні гілки краще оформити дрібними іграшками. Велика кількість прикрас рекомендується чергувати за кольором або за формою, але не хаотично, а продумано - наприклад, рядами. Візуально збільшує розміри ялинки розміщення іграшок по спіралі.
Вибирайте стиль, найбільш близький станом душі - і водите хороводи навколо ялинки, вбраної з любов'ю і фантазією.