Плюси і мінуси дієти Дюка 2020 - Cook to eat

Table Of Contents:

Дієта Дюка - програма втрати ваги, яку розробив французький лікар П'єр Дюка. Дієта була представлена ​​більш десяти років тому і стала бестселером практично миттєво.

Складається така дієта з чотирьох етапів, починаючи з тижня, протягом якої, рекомендується нічого не їсти, крім білкової їжі, щоб різко скинути зайві кілограми. В ході подальших етапів в раціон додаються овочі та інші продукти, і спрямованість зміщується в бік вже підтримання ваги, а не його втрати. Як і інші дієти, вона має свої переваги і недоліки.

Плюси дієти Дюка


1. У першій фазі дієти Дюка, відомої як фаза атаки, відбувається стрімка втрата ваги за рахунок вживання в їжу тільки м'яса, риби, яєць і знежирених молочних продуктів. Другий етап, коли вводяться різні поживні овочі, покликаний зберегти рівень досягнутого ваги. В цьому і є головний і основний плюс дієти Дюка, оскільки проблемою всіх дієт є нестійкість.
Тобто поки дієта дотримується - вага втрачається, як тільки відбувається повернення до звичного раціону - вага повертається. Дієта Дюка спрямована не тільки на схуднення, а й на підтримання ваги згодом. Останній етап дієти (стабілізаційна фаза) зосереджує увагу на підтримання постійної ваги.
2. Хоча дієта Дюка має обмеження щодо вживання в їжу деяких видів продуктів, на початку дієти, дозволяється їсти стільки білкової їжі, скільки вимагає організм, щоб не виникало відчуття голоду.Тому, голод не буде основною проблемою при застосуванні цієї дієти.
3. У стабілізаційної фазі дієти (остання фаза, яка триває вічно) дозволяється їсти всі продукти шість днів в тиждень, за винятком одного дня, коли знову слід їсти тільки білок, що знову-таки дозволяє стійко підтримувати досягнуті на початковому гострому етапі результати.
4. Дієта Дюка дозволяє не відмовлятися від "солоденького" - можна підсолодити продукти будь-якими сахарозаменителями.
5. Необхідність вживати багато води - також важливий плюс при виборі дієти Дюка. Це благотворно позначається не тільки на вазі, але і на зовнішньому вигляді.

Мінуси дієти Дюка


1. Високий вміст білка в раціоні (особливо тваринного) може негативно відбитися на роботі нирок, так як виведення кальцію з сечею збільшується, що може привести до утворення каменів.
2. Насичені жири можуть привести до збільшення рівня холестерину в крові, що загрожує погіршенням роботи серцево-судинної системи. Контроль холестерину обов'язковий.
3. Запор є ще одним цілком імовірним побічним ефектом, тому рекомендується вживати препарати, які стабілізують флору кишечника.
4. У початковій фазі може спостерігатися неприємний запах з рота, сухість слизової оболонки ротової порожнини.
5. Дефіцит мінералів і вітамінів на початковому етапі провокує втому, перепади настрою, головні болі, які все ж носять тимчасовий характер.
Пам'ятайте: вибираючи дієту, важливо не перестаратися і прислухатися до свого організму!