Пуншевих торт

Приготувати бісквітне тісто на воді. З приготованого тесту випекти у формі для торта 2 коржа товщиною в палець. Решту тіста спекти на деку. Один корж намазати малиновим Повідов-лом або розведеним малиновим желе, покласти в форму для торта, зверху покласти бісквітну масу, накрити другим на-мазати коржем, придавити вантажем і поставити в холодильник до наступного дня. Потім торт вийняти і полити ромової або ка-каовой глазур'ю. Верх прикрасити зацукрованими фруктами або зобразити за допомогою кондитерського мішка з насадкою який-небудь візерунок з розвареного шоколаду.
Для приготування пуншу в чисту каструлю всипати цукор, налити вино або воду і покласти повидло, підігріти, коли цукор розчинить-ся, зняти з вогню, вмішати вершкове масло, а коли воно стане м'яким, додати ром, терту лимонну і апельсинову цедру , ванільний цукор, мелені волоські горіхи і нарізані зацукровані фрукти. Для приготування бісквітної маси випечене на деку бі-сквітное тісто нарізати кубиками, посушити в духовці; коли охолоне, залити холодним пуншем, розмішати. Якщо буде потрібно, додати ром або малиновий сік. Маса повинна бути соковитою. Для приготування глазурі цукрову пудру просіяти, залити киплячо-щим молоком, ретельно розтерти і додати ром. Глазур необ-обхідно добре розмішати, щоб вона була гладенькою.
Для пуншу:
100 г цукру, 0, 1 л вина або води, 0, 15 л рому, 50 г малинового повидла, 70 г слі-вочной масла, апельсинова і лимонна цедра, ванільний цукор, 50-80 г волоських горіхів, 50-100 г цукатів (зацукрованих фруктів).
Для ромової глазурі:
200 г цукрової пудри, 2 ст. л. киплячого
молока, 2 ст. л. рому.