Скраб з розторопші

Привіт всім! Часом робиш цікаві відкриття, коли закінчується якийсь косметичний засіб і шукаєш йому заміну.
Ось і у мене закінчився кавовий скраб для обличчя і тіла. Кава молоти мені було лінь і я заглянула в свій шафку з травами. Побачила шрот розторопші, який іноді додаю в їжу: супчики і салатики. Він являє собою подрібнене насіння розторопші. Т. к. Помел дуже маленький, то я вирішила використовувати його у вигляді скрабу.

Зміст

  • 1 Помітила відмінності між убтаном і розторопшею:
    • 1. 1 За рахунок чого це відбувається:
    • 1. 2 Отже, скраб з розторопші:

Помітила відмінності між убтаном і розторопшею:

  • після шроту відсутня почервоніння шкіри
  • шкіра отбеливается
  • тургор шкіри поліпшується
  • відчувається, що шкіра добре зволожити

За рахунок чого це відбувається:

прочитала, що з розторопші навіть роблять масло і застосовують в косметичних цілях і активно використовують відомі косметичні марки.

Шрот розторопші - це порошок з насіння цієї рослини, до складу якого входять величезна кількість вітамінів: A, D, E, F, K і всі вітаміни групи В, а також мікроелементи: мідь, цинк, селен та ін .

Шрот містить силімарин - унікальний компонент розторопші: антиоксидант, протизапальний компонент, покращує мікроциркуляцію.

Важливо відзначити, що шрот містить і поліненасичені жирні кислоти Омега 3, які зберігають колаген шкіри. Вони борються з акне і прищиками, прискорюють загоєння, служать важливим компонентом лікування хронічних дерматитів.


До того ж це наша російська травичка, яку можна вирощувати навіть на дачі

Отже, скраб з розторопші:

До 1 ч. Л. шроту розторопші додаю 2 ч. л. сметани або кефіру. Витримую хвилини 3, щоб розторопша трохи розбухла. Легкими круговими рухами з підборіддя починаю наносити суміш. І залишаю на 5 хвилин. Після - змиваю водою.

Вартість компонентів: пакетик розторопші по 40 рублів (100 г) + кефір 22 руб. (0, 5 літра). Вистачить надовго, т. К. Я використала всього по 1 чайній ложці цих компонентів. Ось і порахуйте скільки в підсумку у мене вийшло.