Парові ванночки для обличчя


Ви ніколи не влаштовували свого обличчя спеціальну "банну процедуру"? І даремно. Парові ванночки нададуть прекрасне вплив на шкіру вашого обличчя: глибоко очистять пори, зроблять шкіру гладкою, додадуть їй здоровий колір і вигляд.
Але, щоб домогтися бажаного результату, потрібно проводити цю процедуру за всіма правилами.
Для парової ванночки необхідно взяти невеликий тазик або який-небудь інший широкий посудину, в який можна наливати гарячу воду, ємністю два-три літри, великий махровий рушник, паперові гігієнічні серветки, крем.
Перш, ніж приступити до процедури, необхідно провести ретельне очищення шкіри. Для цих цілей рекомендується використовувати м'який очищаючий засіб. Можна провести масляне умивання, для чого потрібно просочити ватний диск підігрітим будь-яким рослинним маслом і протерти шкіру по напрямку масажних ліній. Для захисту ніжної шкіри вік, необхідно змастити їх спеціальним кремом. Якщо у вас шкіра обличчя дуже суха, а ви не робили масляного вмивання, то її також необхідно змастити тонким шаром відповідного жирного крему.
На дно підготовленого судини насипається жменя трав і заливається наполовину крутим окропом. Посудина ставлять на стіл, сідають перед ним, зробивши наголос на лікті, нахиляють над водою голову і накриваються рушником. Очі слід закрити і дихати при цьому носом. Тривалість проведення парової ванночки 10-15 хвилин.Після закінчення процедури обличчя необхідно промокнути паперовими серветками, а потім його споліскують прохолодною кип'яченою водою, в яку додають дві-три краплі лимонного соку для того, щоб звузити розширені пори. Якщо шкіра дуже суха, то можна знову скористатися кремом для обличчя. Через півгодини після проведення процедури непогано зробити відповідну маску для обличчя, її дія на шкіру обличчя в цьому випадку буде інтенсивніше звичайного.
Для очищення обличчя дуже корисно проводити парові ванночки з використанням запашних трав. До її складу входять м'ята, чебрець, ромашка, липовий цвіт. Готується вона так само, як і будь-яка інша парова ванночка. Можна використовувати і тільки одну м'яту, для посилення ефекту в готову ванночку додають одну-дві краплі ефірного м'ятного масла. Невелике зауваження: приймати таку ванночку рекомендується не більше п'яти хвилин.
Парові ванночки можна проводити при надто чутливій шкірі, розширених кровоносних судинах шкіри обличчя, різних захворюваннях шкіри. Не рекомендується лазня для особи при наявності таких захворювань як бронхіальна астма, серцево-судинні захворювання.