Цукор і мед


Для приготування торгів, тістечок та інших випечних виробів необхідний цукор. Рецепти, зібрані в цій книзі, містять мінімальну кількість цукру, яке потрібно для того, щоб надати тесту потрібну з груктуру.
Цукор не має практично ніякої харчової цінності. Він - головна причина ожиріння, яке, в свою чергу, призводить до серцевих захворювань. Крім того, вживання цукру викликає діабет і руйнування зубів. Надмірне вживання цукру шкідливо всім. $ Цукор. По можливості використовуйте нерафінований цукор, гак як
рафінований цукор містить відбілюючі речовини, шкідливі для
здоров'я.
Мед. Деякі вважають за краще не піддавати мед тепловій обробці, тому що при цьому втрачається частина мінеральних речовин і вітамінів, а після кип'ятіння мед стає токсичним. Замість меду в тісто можна класти чорну патоку, а мед використовувати для покриття спечених тортів.
Меляса (чорна патока). Це неочищений осад, що утворюється при каллізаціі цукру. У чорній патоці містяться деякі мінеральні речовини. Замість неї можна використовувати звичайну патоку - первинний продукт, що утворюється при рафінізаціі цукру. Цей вид патоки багатий залізом.
Золотистий цукровий сироп. Хоча він надає виробу приємну золотисте забарвлення, його слід уникати, так як він виготовлений з рафінованого білого цукру і не містить корисних речовин.
Цукрова пудра. Це цукор з найвищим ступенем обробки. Використовувати його слід в невеликих кількостях і лише зрідка. Найкраще самим приготувати цукрову пудру з нерафінованої цукру, смо-
лов його в кавомолці. Розмелюють максимум однієї столової ложки цукру за один раз. Завжди просівають цукрову пудру перед тим, як використовувати її для приготування глазурі. # Солодовий екстракт. Це цукор, отриманий з ячменю. Солодовий екстракт - чудовий продукт, як не можна більш відповідний для приготування фруктових кексів.