Наближається літо - готуємо морозиво


Улюблені ласощі дітей, та й дорослих, мабуть, теж - морозиво. Солодке, смачне, з різними апетитними добавками, воно прекрасно охолодить в спеку і принесе масу задоволення. Правда, про користь фабричного морозива можна посперечатися, адже рецепти його приготування - таємниця, що називається, за сімома печатками. Але вихід є - приготувати морозиво самостійно.
Вам потрібно посуд - чудово, якщо у вас є спеціальні формочки, але можна обійтися і без них. Хочете побавитися ескімо? Тоді подбайте про наявність спеціальних паличок. Ну, і звичайно, продукти - яйця, цукор, вершки, желатин. Приступаємо!
Розтираємо з цукром три жовтки. При бажанні можна додати трохи ванілі. У цю суміш наливаємо дві склянки вершків (вони повинні бути гарячими), додаємо чайну ложку розчину желатину і склянку кип'яченої води, все перемішуємо. До речі, відмінно, якщо в господарстві для цієї мети знайдеться дерев'яна ложка або лопатка. Суміш ставимо на вогонь і нагріваємо, не перестаючи заважати.
Коли вміст загусне, знімаємо з вогню, проціджуємо і охолоджуємо. Викладаємо у форму - і в морозилку! Залишається лише чекати. Процес приготування морозива може вийти в справжні гри для дівчаток - хто кого перевершить в вигадці і фантазії. В вершкову суміш можна додати фруктовий або шоколадний сироп, ягоди, шматочки шоколаду або фруктів - тут все залежить від ваших уподобань.
Спробуйте приготувати такі ласощі для друзів або дітей - не сумнівайтеся, вам сподобається!