Що бореться з прищами краще: бензоїл пероксид або саліцилова кислота

На полицях магазинів безліч продукції, яка обіцяє дивовижні результати в боротьбі з прищами. Як зробити правильний вибір? Вам необхідно в інгредієнтах шукати 2 компонента: саліцилову кислоту або бензоїл пероксид. Вони обидва ефективні при лікуванні прищів. Але між ними існують деякі відмінності. І ви повинні знати їх, перш ніж схилитися до якогось варіанту.

Зміст

  • 1 Бензоил пероксид
  • 2 Саліцилова кислота
  • 3 Що краще - саліцілка або бензоїл пероксид

Бензоил пероксид

У багатьох прищі зникають приблизно в 20-25 років. Але в деяких випадках вони можуть ще довго вас мучити. І ця боротьба може бути нескінченною. Особливо, якщо ви використовуєте неправильні продукти. У кращому випадку вони нічого не зроблять, в гіршому - ускладнять ситуацію в 10 разів!

Бензоил пероксид є одним з найбільш ефективних засобів лікування прищів. Він відомий завдяки властивості прибирати відмерлі клітини з поверхні шкіри. Він також прибирає бруд і шкірне сало, які накопичуються в порах, викликаючи нариви.

Ця речовина проникає глибоко всередину пір, добираючись до бактерій, що викликають прищі, і вбиває їх. На відміну від антибіотиків, він не викликає ризику бактеріальної резистентності. Ви можете сміливо використовувати його, не побоюючись, що через кілька тижнів цей засіб стане марним.

Найбільш продуктивні інгредієнти по догляду за шкірою можуть дратувати її.І бензоїл пероксид не є винятком. Тому його краще застосовувати в невеликих дозах.

За результатами наукових досліджень, концентрація 2, 5% бензоїл пероксиду дуже результативна і менш дратує

Заради безпеки починайте з продуктів, що містять менші дози, і використовуйте їх через день. Ви завжди зможете збільшити частоту використання і вибрати продукцію з більшою концентрацією. Це якщо бактерії особливо стійкі, і вам потрібно щось сильніше для боротьби з ними.

Якщо ваша шкіра надто чутлива, можуть з'явитися подразнення і сухість. Однак ці симптоми повинні зникнути через пару тижнів. Якщо немає, припиніть використовувати його. Значить, це засіб вам не підходить і лише посилить проблеми з прищами.

Останнє попередження. Через жорсткості бензоїл пероксид слід використовувати лише на проблемних ділянках. Немає необхідності застосовувати його на чистій, здоровій шкірі взагалі.

Саліцилова кислота

Виявили непереносимість бензоил пероксиду? Зверніть увагу на саліцилову кислоту. Це бета-гідроксикислота, отримана з кори верби.

Саліцілка є відмінним пілінговим засобом, має здатність проникати всередину пір, відшаровуючись і очищаючи їх зсередини

Вона також видаляє ороговілі клітини, що накопичилися на поверхні. Це подвійне дію очищає шкіру, зменшує шкірні роздратування і всілякі дефекти, які є. Саліцілка також запобігає появі нових проблем з шкірним покривом.

Саліцилова кислота набагато м'якше бензоил пероксиду. Однак вона може викликати невелику сухість. Тому дотримуйтесь ті ж запобіжні заходи. Почніть з менших доз і застосовуйте засіб через день.Збільшуйте дозування і частоту в міру звикання шкіри до цього компоненту.

Що краще - саліцілка або бензоїл пероксид

По суті, ці речовини працюють аналогічним чином. Вони проникають всередину пір і очищають їх. Однак бензоїл пероксид може вбивати бактерії, що викликають прищі. Ця властивість робить його не тільки більш ефективним, але і більш дратівливим. Тому, якщо у вас серйозні проблеми з прищами, він є найкращим варіантом. Однак якщо у вас чутлива шкіра, краще вдатися до допомоги саліцілкі.