7 Найшкідливіших продуктів, від яких краще відмовитися назавжди

Читаючи тему цієї статті можна уявити в уяві жирні гамбургери і величезні шоколадні тістечка. Але насправді я розповім про більш "замаскованої" і не настільки очевидно шкідливої ​​їжі.

Ці підступні продукти і страви часто потрапляють на стіл під виглядом здорового харчування.

Зміст

  • 1 Пластівці для сніданку
  • 2 Маргарин
  • 3 Штучні підсолоджувачі
  • 4 Картопляні чіпси
  • 5 Дієтичне харчування
  • 6 М'ясні напівфабрикати
  • 7 Рафінована борошно
< ! --1 ->

Пластівці для сніданку

Не раз довіряли рекламі і брали в магазині коробку з пластівцями і іншими сухими сніданками? Це поширена помилка. У рекламі барвисто розписуються переваги цільних зерен, але абсолютно не згадується вміст солі і цукру. Причому, поживних речовин в таких продуктах практично немає. Дієти виключають вживання готових страв і напівфабрикатів, тому що в них багато цукру. Овочевий або фруктовий смузі, яйця, свіжозварена вівсянка - ось приклад здорового сніданку.

Маргарин

Виробники маргарину можуть стверджувати, що їх продукт практично не містить холестерину. Можуть навіть змінити назву товару. Але від цього маргарин не перестає бути шкідливим для здоров'я. У його складі дешеві масло-подібні речовини, оброблені до пастоподібної консистенції. Вони сповнені транс-жирів і шкідливих добавок. Перебір з транс-жирами може викликати підвищення рівня холестерину і пошкодження слизової оболонки артерій.Як заміну спробуйте оливкова олія. Полийте тост оливковою олією, посипте сіллю і перцем. Це смачно!

Штучні підсолоджувачі

Зараз багато людей пріняліcь регулярно використовувати штучні підсолоджувачі як здорової альтернативи цукру. Але така заміна вкрай невдала. При розщепленні в організмі вони виробляють токсичні речовини, які мають дивовижні побічними ефектами. У їх числі депресія, напади тривоги, астма, хронічна втома, безсоння і збільшення ваги. Дослідження також показали, що штучні підсолоджувачі стимулюють апетит.

Картопляні чіпси

Багато хто любить похрумтіти часточками смаженою картоплею, але вони теж в забороненому списку. Картопляні чіпси готують в сильно нагрітому маслі. Такий тип обсмаження сприяє утворенню токсичних сполук.

В чіпсах деяких марок Всесвітня організація охорони здоров'я виявила підвищений рівень акриламіду, що викликає рак. Масло, яке використовується в процесі обсмажування рідко замінюється на нове, ніж того вимагають норми. Якщо не можете відмовити собі в задоволенні поласувати хрусткими картопляними часточками, випікайте їх будинку, самостійно.

Дієтичне харчування

Чи вірите ви таким "чарівним" добавкам, які обіцяють легко впоратися з вашим зайвою вагою? Ті, хто спробував дієтичні продукти можуть з упевненістю заявити про їх бездіяльності. Жир розкриває смак їжі. Якщо продукт позбавлений жиру, то це говорить про наявність замінника жирової тканини, цукру або підсолоджувачів. А вони набагато шкідливіше і небезпечніше для організму.

М'ясні напівфабрикати

Оброблене м'ясо, в тому числі сосиски, ковбаси та бекон, містять з'єднання, відоме як нітрит натрію.Воно може впливати на ракові клітини організму. Доведено, що при регулярному вживанні обробленого м'яса, ризик раку підшлункової залози зростає до 67%. Краще виберіть шматок свіжого м'яса, самостійно приготувавши з нього блюдо.

Рафінована борошно

Біла рафінована борошно і макаронні вироби з неї поживні і калорійні. Борошняних виробів потрібно максимально уникати. Ці продукти не мають необхідних вітамінів і мінералів, які присутні в цілісному зерні. Вибирайте крупи з вівса, ячменю і коричневого рису. Їжте продукти з цілісної пшениці, щоб отримати всі поживні речовини.