Царівна-жаба


Потрібно: 1 більша індичка, 2 склянки сметани, 1 кг яловичини, 1 стакан, 100 г борошна, 4 солоних огірка, 2 цибулини, 1 кг картоплі, 1 головка часнику, 200 г виноградного листя, 400 г зелені кропу і петрушки, 2 банки маслин, сіль.
Спосіб приготування. Півсклянки сметани змішайте з подрібненим часником, посоліть. Індичку обмийте, обсушіть, натріть сіллю всередині і зовні, зробіть в шкірі невеликі, але часті проколи. Покладіть в кожний прокол по оливки, щоб індичка вийшла бугая, намажте густим шаром сметани з часником. ...
зваріть. Виноградне листя покладіть на кілька хвилин в солоний окріп, вийміть, остудіть. М'ясо проверніть через м'ясорубку з цибулею і великою кількістю зелені, посоліть, перемішайте з вареним м, злегка обсмажте на сковороді і загорніть у виноградне листя.
Покладіть в індичку приготовлену долму, перекладіть стеблами зелені, зашейте нитками розріз, ще раз змастіть сметаною з часником і покладіть на деко. Навколо неї розкладіть г гарезанний кружками картопля, солоні огірки, зелеггь і поставте в розігріту духовку. Під час приготування поливайте індичку і картопля витоплюється жиром.
Для соусу підігрійте сметану, покладіть подрібнений часник, подрібнену зелень, посоліть, всипте борошно і трохи поваріть.
Коли індичка буде готова, вийміть її з духовки, приберіть нитки, дістаньте долму і покладіть на кожну тарілку шматок індички, кілька штук долми, підсмажену картоплю, солоні огірки і полийте це все зеленим соусом.