ТОП жіночих хобі


Що таке хобі? Це не розвага, і не розвага, і не відпочинок, як вважає багато хто. І навіть не просто улюблене заняття і спосіб зайняти дозвілля. Хобі - це своєрідна можливість проявити себе, особиста територія, яка свято охороняється від стороннього втручання.
Традиційно чоловічі хобі - це, звичайно, рибалка і полювання, причому протягом десятків років. А ось питання про жіночих захоплення зазнав за останні роки серйозні і вельми цікаві зміни.
Як ви думаєте, яке заняття жінки називають в першу чергу? Це не кулінарія та рецепти, а ... шопінг. Так-так, прогулянки по магазинах з походів за одягом і взуттям сьогодні все частіше перетворюються на променад, який інколи дуже відчутно б'є по сімейному бюджету.
На другому місці - спорт. І це не дивно, адже виглядати красиво хочеться всім. Третю позицію займає ... знову не вгадаєте - спілкування в мережі і ведення електронних щоденників! В Інтернеті ми знаходимо друзів, однодумців, ділимося своїми думками і переживаннями - і це цілком зрозуміло, адже набагато простіше довіритися людині, якого навряд чи доведеться побачити. Чати, блоги, спільноти - сучасні дами йдуть в ногу з прогресом!
І лише четверте місце займає традиційне жіноче захоплення - рукоділля. Вишивка, в'язання, шиття - і не тільки. Досить широке поширення останнім часом набуло хобі з вельми незвичною назвою - скрапбукінг.Насправді, це всього-на-всього, оформлення фотоальбомів картинками, підписами, колажами.
Кулінарія же знаходиться на п'ятій позиції. А як же той самий шлях до серця чоловіка? Мабуть, не так все просто, і обранця потрібно завойовувати не тільки пиріжками, а й цікавими розмовами, їжу для яких обов'язково дасть ваше (або його) захоплення.